Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen tapasztalatokat/változá...

Milyen tapasztalatokat/változásokat vettetek észre magatokon mikor áttértetek húsevőről vegánra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Értek ezalatt minden szellemi és fizikai változást. Olvasgattam, doku filmet néztem, hogy van egy pár él sportoló aki vegán étrendet folytat. Tisztába vagyok vele, lizin, tripofán és egyéb e.aminosavak nem minden növénybe találhatók meg, ezért fontos a változatosság.

A fehérje pótlást mivel oldjátok meg olajos magvakon kívül?

Szeretnék többet megtudni a vegánokról, még el szeretnék pár könyvet olvasni, pár videót megnézni és a ti tapasztalaitokra alapozva elgondolkodni rajta, hogy érdemes-e áttérni. Ha nem is teljesen szélsőségesen de egy 90%-ban, mivel napi rendszerességgel eszek húst 3x . :D

Segítséget szeretnék kérni az elkezdéshez, receptekel mire kell oda figyelni stb.

(Bocsi az elírásokért ha van, csak kezd rossz lenni a laptop bill-je)



2019. dec. 14. 19:56
 1/4 anonim válasza:
100%

Március óta vagyok vegán és ezeket tapasztaltam:

- jobb közérzet

- több energia

- szebb bőr, haj

- megszűnt egy 10+ éve tartó bőrbetegségem (rosacea)

- lement pár kiló és mostmár normális a testsúlyom

- tökéletes vérkép

2019. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2019. dec. 16. 09:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ezeket: -7 kiló. Tele vagyok energiàval. Nincs székrekedésem,hanem napi 3x formàlt. Lapos lett a hasam. Nem vagyok felpuffadva. Gyorsabban nő a hajam. Szebb a bőröm. És a legjobb,hogy nincs lelkiismeret furdalàsom,hogy miattam megölik az àllatokat.
2019. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szebb haj, bőr, köröm,gyorsabban nő a hajam

A férjemnek elmúltak az emésztési problémái/székrekedése

Mindketten energetikusabbak vagyunk, kevesebb alvás is elég

2020. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!