Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mitől lehet egy ekkora pálford...

Mitől lehet egy ekkora pálfordulás?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki nagy vegán volt. Tényleg az az igazi vegán, nagyon vigyázott hogy mit egyen, hirdette is ezt a táplálkozás formát, igazi nagy vegánként. Most hirtelen valamiért elkezdett húst enni az egy dolog hogy húst enni de az ilyen undorító dolgokat mint disznóköröm, disznósajt, kocsonya, pacalpörkölt és társai
2020. jan. 12. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
lehet h beteg lett es rajott h az egeszsege tobbet er. nekem is volt tobb ilyen vegan ismerosom, de nem dicsekednek vele, hogy egeszsegugyi okokbol de vissza kellett terniuk a husra. a baratod pedig eszi amit kivan, talan regen is szerette.
2020. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2020. jan. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem volt vegán. A veganizmus nem a táplálkozásról szól.
2020. jan. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Megjött az esze, rájött, hogy ő nem kecske. Csak ennyi :D
2020. jan. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez kkcsit olyan, mint amikor valaki nagyon prűd "én soha senkivel"... aztán hirtelen elkezd orrba szájba *** mert így éli ki a vágyait

Rákapott az ízére 😄 szó szerint

2020. jan. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Mert a töke tele a vegánsággal?


Undorító dolog a kocsonya? Jesszus... A kocsonya az az étel, aminek az evését sosem azért hagyom abba, mert már elég volt, hanem mert már szégyenlem.


Ez a baj veletek, vegánokkal. Hogy undorítázzátok azokat az ételeket, amelyeket mások szeretnek. Én sosem engedném meg magamnak, hogy undorítónak tituláljam az általatok fogyasztott kajákat. Akkor sem, ha sosem enném meg azokat.


Tudod, jó érzés... meg illem...

2020. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

#6

Távol áll tőlem a vegánság, de a kocsonya szerintem is egyike a legförtelmesebb undormányoknak, amiket egyesek "étel"-nek hívnak. :D


Kérdező, nem unod még a vegándisznósajtos kérdéseket? :)

2020. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Szerinted. Tudod, nem vagyunk egyformák. "Gustibus non est disputandum".
2020. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

#8

Igen. És, ezzel mit szeretnél üzenni? Nem vagyunk egyformák, tehát fogadd el, hogy mások számára undormány egy olyan kaja, amit te szeretsz.

Én imádom a spenótot, és nem okoz problémát számomra, ha más meg nem eszi meg.

2020. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Csak azt, hogy nem undormányozunk le olyasmit, amit nem szeretünk, legfeljebb azt mondjuk, hogy mi nem szeretjük. Pont. Tényleg nem érted a különbséget?


Amúgy a spenótot én is szeretem.

2020. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!