Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ezek után eszik még valaki...

Ezek után eszik még valaki állati terméket? Mit szólsz ehhez a filmhez?

2020. febr. 7. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Minden további nélkül, a film közben is simán elmajszolok egy hamburgert. Ennél sokkal durvább filmek se voltak rám hatással, ez se lesz.
2020. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen, mert szeretem és kell a változatos étkezéshez!
2020. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne ennénk állati terméket, megmagyaráznád? Elég sok mindenről beszélnek a videóban, de semmi olyasmiről, ami miatt ne ennék hús ezek után.
2020. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha bármi hasonló film akár kicsit is hatna rám, akkor ma már csak homokot vagy fényt ennék szerintem.
2020. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Ide egy steaket véresen!
2020. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

Röviden leírná valaki, hogy a videó szerint mi köze az állati eredetű kajáknak a koronavírushoz? Én végig nem nézek erről 45 percet. :D

Vegaként kérdezem: mikor felejtik már el az emberek azt a tévképzetet, hogy a vega/vegán diéta valamiféle csodaszer, ami mindent is gyógyít és mindentől is véd? :D

2020. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, ki ez a két fickó, de ha szerintük a koronavírus miatt ne együnk állati eredetű ételeket, akkor sürgősen keressék fel a legközelebbi diliházat.
2020. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Mármint miért ne együnk állati terméket? Mi az a megdönthetetlen érv a videóban szerinted?
2020. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

És azt hogy képzeled, hogy növényeket eszel?

Bizonyított, hogy a növények is tudnak érezni. Te meg eltűröd, hogy a répát csak úgy kihúzzák a földből vagy a gyümölcsöt leszakítsák a fáról?

2020. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Először azt hittem, valami vegán propagandavideó lesz, de mikor megláttam, hogy Viva Natura Televízió, ráadásul koronavírus, rögtön megnyugodtam, hogy helyreállt az élet a gyakorin. :D
2020. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!