Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ezek után eszik még valaki...

Ezek után eszik még valaki állati terméket? Mit szólsz ehhez a filmhez?

2020. febr. 7. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

Koronavírus, koronavírus mindenhol...


Amúgy meg sok vegánságra buzdító/elrettentő videót láttam. Egyik se hatott meg.

2020. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
Ennél sokkal durvább és felkavaróbb dokumentumfilmeket láttam. Azok alatt nagyjából az összes komment arról szólt, hogy innentől nem fog húst enni. Hát én annak a filmnek a nézése közben is kolbászt majszoltam. Most pedig tepertőt eszek😋
2020. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 lilababzsak válasza:
23%
9.válaszoló a növények bár kommunikálnak egymással veszély esetén, nem rendelkeznek központi idegrendszerrel, így nem éreznek fájdalmat. Ezzel szemben egy állatnak, ahogy az embernek is, van központi idegrendszere, így érzi a fájdalmat, érzékeli, hogy meg fog halni, és nem akar meghalni, ahogy mi sem. Egy állat torkának elvágása egy gyümölcs leszakítása egy fáról pedig lényeges különbség...🙂
2020. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!