Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok és vegák titeket...

Vegánok és vegák titeket zavar ha a párotok nem az?

Figyelt kérdés
Nem undorodtok tőle hogy azzal a szajjal hust ett előtte amivel megcsókol? Próbáljátok ezért megváltoztatni az éppen aktuális párotokat hogy ő is legyen az?

2020. márc. 3. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Én 47 éves vagyok, 40 éves nem eszek húst. A családban mindenki más eszik húst. Engem nem zavar. Sőt, a legfinomabb húsos ételeket én főzöm a családban:)
2020. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Ett???? 😨😨😨😨😨
2020. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem zavar és nem próbálom megváltoztatni, nem tartom korrektnek. Eleve vegat, vegant kell választani, ha ez fontos szempont szerinted.

Bár hozzateszem, hogy nem eszik annyi húst a párom, mióta együttélünk. Megszerette azokat, amiket magamnak főzök.

2020. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Vega vagyok, párom eszik húst, fel se merül bennem, hogy zavarjon. Egyet kértem tőle, hogy májat ne egyen otthon, mert gyűlölöm a szagát. De ugyanezt kértem a kelkáposztát illetően is, szóval nem a hús a probléma. :D

El is készítem neki a húsos kaját, ha kéri, bár otthon már ő is csak alkalmanként eszik húst, akkor is inkább valami virslit, felvágottat, ilyesmit. Napközben meg azt ebédel, amit jónak lát. Mindenkinek joga van eldönteni, én is utálom, mikor mások piszkálnak azzal, hogy mit miért eszek vagy nem eszek.

Vannak még más dolgok is, amiben nem gondolkozunk ugyanúgy, szerintem ezzel nincs gond.

Ha meg olyan szinten fontos lenne ez nekem, akkor eleve csak vegákkal/vegánokkal ismerkednék, eszemben se lenne bárkit "megváltoztatni". Ha valakit nem bírsz elfogadni, akkor mi a fenét akarnál tőle? :D

2020. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Laylah ***** válasza:
Csak akkor ennék ilyen ételeket, ha elém rakják, napközben meg ennék, amit akarok a munkahelyi étteremben. Magamtól biztos nem körülményeskednék ilyen kajákkal.
2020. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
68%
Én nem erőltetném, hogy vega legyen mert a másikat olyannak kel elfogadni amilyen ha igazán szereted.
2020. márc. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem zavar, és megváltoztatni pedig semmiképpen nem próbálnám, majd ő eldönti, hogy mi a jó neki :)
2020. márc. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!