Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titeket zavar, ha a párotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha a párotok játszik?

Figyelt kérdés

Szakítottunk barátommal, mert engem zavar, ha játszik. Viszont ő olyanokat mondott,hogy "hetek óta velem van és nem engedem játszani mindig velem kell legyen". Ami nem igaz, mert játszott 3-4 órát tegnap is. Azt mondta, ez nagyon gyerekes és nem vagyunk már rózsaszín felhőbe, hogy folyamat egymás ölébe kell lennünk.

5 hónapos kapcsolatom ment szét,

18/l 20/F


2019. aug. 3. 16:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

Részben igaza van, de valószínű én egész nap megszeretgetném a barátnőmet, ha lenne.

Vannak dolgok amiken nehéz lenne változtatni, de egy lányért bármikor.


18/f

2019. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%

Azért 20 évesen 3-4 órákat játszani, elég gyerekes dolog. Megértem hogy néha tök jó, egy órát max én is el vagyok vele, de ha van párom akkor valahogy nem izgat a dolog.

Hidd el nem veszítettél vele sokat. Az meg hogy azt mondja hogy eltűnt a rózsaszín köd, az azért mutat valamit, mert ha majd úgy tartja kedve akkor megcsal és erre fogja.

2019. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
League of legends,néha FIFA meg BF. Mindig a haverjaival.
2019. aug. 3. 16:52
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavarna, ha nem viszi túlzásba, nem órákat ül a gép előtt és velem is foglalkozik. Az is lehet, hogy még együtt is játszhatnánk, bár nekem nem tetszenek az ilyen tipikusan fiús játékok. Mindenkinek más a hobbija, ezt el kell fogadni. 18/L
2019. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Oda szokott hívni, h ha unatkozom akkor nézzem. Saját foglalkozása van így csak néha megy be dolgozni és ha hazajön akkor 17-8-ig velem van, azután játszik este 21-22-ig. Elmegyünk fürdeni és alszunk. De mindig 17 óra körül megy el játszani, ritkán egy kicsit még reggel is.
2019. aug. 3. 16:55
 6/25 A kérdező kommentje:
Néha hív, hogy játszak vele, de én nem bírom a vereséget és egyértelmű, hogy ő nyer. Ha meg hagy, akkor az az idegesítő
2019. aug. 3. 16:56
 7/25 Lazy Lover ***** válasza:
69%
nem zavarna sokszor együtt nyomtuk a pst :)
2019. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%
LOL-zik? Ex pasid melyik divben van? Régóta keresek egy jó adc-t aki nem flamel és tryhardol... A nick nevét el tudnád küldeni priviben ? Köszi!
2019. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
weirmxs a neve és Eunés (vagyis valami ilyesmit mondott)
2019. aug. 3. 16:59
 10/25 anonim ***** válasza:
43%
Tudsz róla, hogy egy Diamondos Talon maint löktél el magadtól?! :D A helyedben gyorsan megkeresném.. hátha még nem késő!
2019. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!