Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Tudnátok nekem vegetáriánus...

Tudnátok nekem vegetáriánus ételeket ajánlani? Egyszerű, de tartalmas és egészséges recepteknek örülnék!

Figyelt kérdés

A lányom (16 éves) bejelentette nagyjából 1 hónapja, hogy ő nem eszik attól a naptól fogva húst. Azt hittük csak időszakos a dolog, de úgy tűnik, hogy ez maradandó.


Eddig a tipikus, egyszerű és alapvetően vegetáriánus ételeket főztem neki, mint például főzeléket, különböző tésztákat, rakott zöldségeket.

Viszont úgy érzem, hogy nem elég változatos és tápláló az étrendje, ezért szeretnék midnenféle egyszerű, különleges hozzávalóktól mentes recepteket kérni!

Tojást, tejtermékeket eszik :)


Köszönöm a segítséget előre is!



2020. jún. 2. 19:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tényleg a mindenevöknek is jó ötleteket lehet találni a vega receptek közt, és nekik extra készíteni valaki húsos adalékot hozzá (de szigorúan külön edényben!)
2020. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!