Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán/vega gyerek esetén hogy...

Vegán/vega gyerek esetén hogy lehet megoldani az ovis vagy iskolai étkeztetést?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy. Max magán intézményben, de ott se igazan hiszem hogy ezt figyelembe vennék.
2020. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
93%
Értelemszerűen érdeklődni kell a menzán hogy van-e lehetőség ilyen étrendre, ha nincs, akkor lehet neki csomagolni.
2020. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
43%
szegény gyerek
2020. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
89%

2!


Oviba nem lehet etelt bevinni

2020. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
14%

#4

Ezt nehezen tudom elképzelni.... és akkor mindenféle étrendet biztosítanak? Az szuper akkor, nem hittem hogy így működik. Bár fura.

Iskolában viszont működhet, hogy visz magának.

2020. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
92%

5!


Orvosi igazolással allergiás étkezést biztosítanak. Van diabetikus, laktóz, gluténmentes étkezés. A veganizmus, vegetáriánizmus nem allergia, hanem döntés kérdése, ezt nem támogatják. De ugyanígy pl nincs vallási alapon való diéta sem az állami intézményekben.

2020. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
75%

#7

Na így mondjuk nagyon szomorú inkább, és ennek fényében elég dühítő ha saját kaját meg nem lehet bevinni.

Én is rosszul vagyok pár élelmiszertől, de nincs kimutatható allergiám. Részükről akkor ilyen esetben hadd szenvedjen az illető. Csodálatos... :S

2020. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
33%
Miért szomorú? Jó oka van. Épp azt próbáljak vele elkerülni, hogy a szülő olyan étkezésre kényszerítse a gyerekét, ami a gyereknek nem feltétlenül jó.
2020. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
67%
Egy gyerek marhàra ne legyen vegàn...
2020. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
82%
tesom gimiben volt vega (meg mindig az), es csak a konyhasok joindulatan mult hogy tudott mit enni. a kolesz szettarta a kezet, hogy ok nem tudnak mit tenni. johiru, fovaroshoz nagyon kozeli gimiben tortent ez, nem a semmi kozepen csilingobaaszoson, es nem az elozo evezredben. ugyhogy en nem szamitanek semmi jora egy ovitol. az masik kerdes hogy hugom gyakrolatilag felnott volt, itt pedig egy kicsi gyerekrol van szo akinek nem biztos hogy a vega dieta a legjobb
2020. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!