Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Nem irritáló az IKEA agresszív...

Nem irritáló az IKEA agresszív és megtévesztő reklámpolitikája, a vega húsgolyóival?

Figyelt kérdés

Egyrészt megtévesztő, azt sugalja, hogy a növényi golyócskáknak, és magának a vega étrendnek kisebb az ökolábnyoma.

Ezt semmilyen hiteles statisztika nem támasztja alá.


Másrészről túlzóan sokszor dobja fel a youtube.



2020. aug. 31. 11:31
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
56%
"Ezt semmilyen hiteles statisztika nem támasztja alá." Akkor számolj magad!!
2020. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
21%
Én ezért nem eszek már ott
2020. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
60%
A saját termékükről valószínűleg jobban tudják, mint te. Nézz utána ha nem hiszed el. Én nem vagyok vega vagy vegán de a tényekkel elég nehéz vitatkozni. Nekem meg amúgy egyszer sem dobta fel a youtube.
2020. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Amúgy a reklámokat személyre szabva dobja fel, az alapján hogy te mikre keresel rá, milyen oldalakat böngészel.

2020. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

#3 a reklám, még a politikánál is hazugabb médium.

Az hogy a vezetőség tudja e, és hogy mit álít róla, két külön dolog.

2020. aug. 31. 11:47
 6/41 anonim ***** válasza:
91%

Nem irritáló, reklám mindig van mindenhol. Mindegyik tele van hazugságokkal, ferdítésekkel. Azt ne mondd, hogy te ezeket mind beveszed... :))

Ha nagyon zavar a reklám, akkor fizess elő youtube prémiumra.

2020. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
92%

"Másrészről túlzóan sokszor dobja fel a youtube."


A reklámok személyre szabottan jönnek. Böngéssz olyan oldalakat, amik érdekelnek, és akkor azzal kapcsolatban fognak feljönni reklámok "túlzóan sokszor".

2020. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
63%
Egyébként tényleg borzasztóan demagóg reklám.
2020. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos a húsiparnak hatalmas az ökológiai lábnyoma. Meg kell termelni a takarmányt, minél gyorsabban minél nagyobbra nevelni az állatokat ellátni őket, gyógyszerezni, majd levágni, feldolgozni, szállítani, stb. Ehhez rengeteg vizet, energiát használnak el, ráadásul egy állat felneveléséhez nagy mennyiségű takarmány kell, így gyakoriak az erdőirtások, hogy ezt meg tudják termelni.


Nem tudom, az Ikea mit állít, beszélnek-e konkrét számokról. De bizony elképzelhető, hogy a növényi golyók előállítása környezetkímélőbb. Ennek ellenére változatlanul árulják a húsgolyót is, így ha neked az jobban tetszik, válaszd azt. Attól, hogy bővült a kínálat, mert most erre van igény, nem muszáj mindenkinek ezt választani.


A legtöbb reklám sajnos idegesítő, főként ha sokszor látod őket. Ha ennyire zavar, használj Adblockert.

2020. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
93%
A kérdésben szereplőt nem láttam, de szerintem kivétel nélkül összes reklám irritáló, viszont én nem a cégeket zárom ki az életemből, hanem a reklámokat. TV-t nem néztem 15 éve, youtoube-ra ott az AdBlocker, nem is emlékszem, mikor láttam utoljára reklámot.
2020. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!