Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok! Csak én érzem...

Vegetáriánusok! Csak én érzem úgy hogy már soha többé bem tudnék húst enni? Meg ti emlékeztek hogy milyen a húsnak az íze?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 09:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
A vegaságnak és a vegánságnak pont az a lényege, hogy soha nem akarnak többet húst enni, mi ebben a meglepő számodra? Vagy te húsevő "vega" voltál? És igen, azért az emberek emlékeznek az ízekre, nyilván nem 60 év múltával, de a vegák is megtudják állapítani hogy "hm, ez pont olyan, mintha hús lenne".
2021. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Aha, én emlékszem, nagyon finom
2021. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
8 évig voltam vega és most ismét eszem húst, habár jóval kevesebbet mint előtte. De az sem okozna problémát ha csak növényi táplálékon kellene élnem. Szóval, most így érzed de ez változhat bármikor.
2021. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Kb senki nem eszik nyers húst fűszerezés nélkül, szóval annak az ízére nem sűrűn emlékezhetsz, mert a büdös életben nem is kóstoltad.
2021. máj. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%
és ki a büdös életben kérdezte, hogy valaki emlékszik-e a nyers, fűszerezetlen hús ízére?
2021. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

1-es

Én úgy lettem vega, hogy egy hétig rengeteg húst ettem és utána ránézni sem tudtam. Utána egy ideig nem ettem húst kb egy hónapig és nem is hiányzott úgyhogy eldöntöttem hogy vega leszek. És a kérdést úgy értettem hogy nem tudnám magamat úgy elképzelni hogy megeszek a szelet sonkát soha többé

2021. máj. 16. 12:51
 7/24 anonim ***** válasza:
75%

Már nem nagyon emlékszem a hús ízére, de nem is nagyon érdekel mert nem kívánom azt a sz#rt.


4 és fél éve vegán :D

2021. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Én vegán voltam 2 évig, de egy idő után rettenetesen vágytam mindenféle állati eredetű dologra, így a húsra is. Manapság nem eszem sok húst, de időnként igen, és a testemnek erre szüksége van. A vegánság engem tönkretett. Persze a vegetáriánus étrend megengedőbb, azzal talán még ellennék.
2021. máj. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

#8 "A vegánság engem tönkretett." Ezt hogy érted?


Kérdező: 4 éve etikai okok miatt úgy döntöttem, hogy többé nem eszem húst, ez a meggyőződésem a mai napig teljesen szilárd maradt. Ezen kívül mára már egészségügyi okokból sem enném meg a húst. Azonban az íze szokott néha hiányozni, szoktam vágyni húshelyettesítő ételekre, de szerintem a húst szerencsére elég jól lehet imitálni megfelelő fűszerezéssel, sütés-főzési eljárással. Az ízek emléke valamennyire megkopott, de nagyjából emlékszem.

2021. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
etikai okok alatt mit értesz?
2021. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!