Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen remek vega kaja van,...

Dagadozó Agy kérdése:

Milyen remek vega kaja van, ami fincsi baconnnel feltupírozva?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap vendégség, de jön pár vega, meg olyan arc is, aki viszont nem eszik meg hús/szalonna nélküli kaját.


Különböző menüt nem szeretnék főzni, nehogy az egyik sokkal jobbnak tűnjön a másiknál, és sértődés legyen.


Gondoltam készítek valami vega cuccot, kettéosztom és az egyik felét pirított baconnel megküldöm. Tudtok valami erre alkalmas receptet?


Ne csak azt írjátok meg legyszi, hogy igen tudunk vagy nem, nem tudunk, hanem ha tudtok, akkor magát a receptet is! 8D


Köszi!



2021. máj. 29. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Sárgaborsó főzelék, tojásos nokedli, milánói makaróni (vegának csak gombával, nem vegának baconnel/sonkával) rakott krumpli szintúgy.
2021. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Túrós csusza
2021. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szuper ötletek, köszi! Megyek vásárolni.
2021. máj. 29. 09:26
 4/11 qkker1 ***** válasza:
42%
Vega vagy vegán? A vegán "durvább", nem csak húst nem eszik, hanem semmi állati eredetűt.
2021. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Amikor engem meghívtak, mondták hogy milyen vegán helyettesítő van hús helyett és felajánlottam, hogy csinálok magamnak és elviszem, mert BBQ-zás volt. Nem volt belőle semmi gáz, jól is esett, hogy felvetette. De amúgy pl. zöldséges rizs/tofus rizs, IKEA-ba lehet kapni vegán zöldséges golyókat is.
2021. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, hogy vegán vagy vegetáriánus. A csusza pl nem lesz jó egy vegánnak, de a vegetáriánusok szerintem megeszik szalonna nélkül túróval tejföllel.
2021. máj. 29. 11:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Leves: Sajtkrémleves. Húsevőknek pirított szalonnával, vegetáriánusoknak fokhagymás krutonnal.

Főétel: Lecsó. Egyik adag rizses-tojásos, másik szalonnás-kolbászos. Vagy paprikás krumpli, egyik adag csipetkével, másik kolbásszal.

2021. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg sztapacska a nem vegetáriánusoknak pirított baconnel megszórva?
2021. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Imadom a receptjeiteket! Köszi!
2021. máj. 29. 15:54
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Hat mondjuk szerintem a tuti befuto a spagetti lett volna. Husosan osszedobod az alapot, a vegaknak meg veszel vega bolognai ontetet, es az megy ra a tesztara. Knorr/Maggi alappor vagy akar uveges szosz mindenhol van, es finomak is, a teszta meg ugyanaz.
2021. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!