Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit csinálok rosszul? Rántott...

Mit csinálok rosszul? Rántott tofut készítettem, de sütés közben lejött a panír.

Figyelt kérdés
A panír tejjel kikevert lisztből és zsemlemorzsából áll
2010. aug. 30. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
liszt, tojás, morzsa ;)
2010. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem eszem tojást. De pl. karfiolon megmarad ez a panír...
2010. aug. 30. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Mi is csináltunk már rántott tofut, a panír viszont nemnagyon maradt meg, csak itt-ott...
2010. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert vizes!
2010. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha papírtörlővel áttörölgetem az segít valamit?
2010. aug. 31. 04:58
 6/8 anonim válasza:

Szia!


Keverd ki a lisztet sóval, kevés kurkumával, vízzel. Legtutibb szerintem a tönköly világos liszt a panírhoz. Aztán lisztezd be a tofut és mehet a panírba és úgy a morzsába. Nekem bevált.

2010. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet, hogy kissé sűrűbbre kell a panírt készíteni, előfordulhat, a különböző lisztek (pl. akár más-más gyártású fehér liszt is)különböző eredményt hoznak.
2010. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
68%

az olvadékony cuccokat duplán kell panírozni azt cső. a rántott sajt is kifolyik úgy hogy megsül a panír(és megtartja a sajt formáját) :D

ezt hívják felénk rátott panírnak és általában gyakorlatlan háziasszonyok készítik :D

2010. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!