Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegetáriánus étrend összefér...

A vegetáriánus étrend összefér a vérzékenységgel?

Figyelt kérdés
Súlyos A típusu hemofíliában szenvedek, és az utóbbi 7 hétben, mióta abszolút nem eszek húst, úgy vettem észre, hogy gyakrabban előfordúlnak spontán vérzések izomban és izületekben egyaránt. Nem is érzem jól magam, sokkal fáradékonyabb vagyok, és 2kilót fogytam, pedig előtte is vékony voltam. Szinte biztos vagyok benne, hogy ez az életmód árt nekem, de a barátnőm szerint nincs köze a vérzésekhez és csak idő kell mire megszokom. Eleinte a tojást és a tejet is is tiltotta, de már legalább azt ehetek, de továbbra sem érzek javulást, pedig multivitamint is szedek.

2021. dec. 12. 11:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
80%
Az orvost kell megkérdezni, nem a nagyeszű barátnődet meg a gyakorikérdések anonim vegán megmondóembereit ,ha súlyos betegséged van. Mondom ezt úgy,hogy én sem fogyasztok húst ,sem tejterméket ,nem vagyok ellene ennek az életmódnak de abban sem hiszek,hogy mindenkinek megfelelő.
2021. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!