Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mióta és miért vagytok vegánok?

Mióta és miért vagytok vegánok?

Figyelt kérdés

Mi volt az elsődleges ok, ami miatt vegánok lettetek/maradtatok? (Gondolok itt pl egészségügyi okokra, állatok jogaira, stb)

Volt visszaesésetek/elcsábulásotok közben, vagy teljesen egyszerű tartani a vegánságot?


Egy ideje érdekel ez a téma, és én is szívesen elhagynám az állati termékeket, de még csak az ismerkedés fázisában járok. Ha esetleg van könyv, film, videó, akármilyen forrásotok ami nektek is segített vagy érdekes volt, szívesen fogadnék tippeket, ajànlásokat.



2022. máj. 6. 08:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően szerintem is a teljes értékű növényi étrend a legegészségesebb. Én is erre törekszem, de a szervezetem jobban érzi magát egyenlőre egy kis tojás és halfogyasztással. Ezeket eszem, de pl. feldolgozott vegán dolgokat, még növényi tejet és tejszìnt is csak ritkán. De törekszem a teljes vegánságra. Amióta ìgy eszem jobb a vérnyomásom és az emésztésem.
2022. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!