Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik streetfood-ot hiányoljá...

Melyik streetfood-ot hiányoljátok? Milyen külföldi ízre vágytok?

Figyelt kérdés
Itthon nem mondanám túl bőségesnek a kínálatot, ugye van a gyros, pizza, hamburger és hot-dog. Külföldi utazásaim során megkóstoltam minden féle utcai kaját. Ti mit ennétek itthon is szívesen? Milyen külföldi ízre vágytok?
2019. szept. 10. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
kisvállalkozás szagot érzek
2019. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Azokat a guszta japán kajákat megkóstolnám. https://www.youtube.com/watch?v=qtUzkdqL42U
2019. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Több lángost, sült kolbászt.

A külföldi kaják maradjanak külföldön.

2019. szept. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Bármi lehet jó, ha jó helyen van, jó ár-érték arányú, megfelelő minőségű, stbstb


én pl. hiányolom a kínálatokból a krumplis lángost, a ropogós sült hagymát, a kenyérlángosokat, de mexikói kaják is jól jönnének, de kinek mi...

2019. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Külföldön is ezeket eszik az utcán. + Dürümöt meg kebabot.


Én tócsit ennék.

2019. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Ott dől meg a dolog, hogy semmilyen utcai kaját nem eszem.

Talán egyedül a lángost, de ezt ott előttem sütik ki frissen. Az olasz kajákat szeretem, de azokat is főleg Olaszországban étteremben, nem az utcán.

2019. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hummuszos tekercset, sült tortillát, és mindenféle közel- és távol-keleti ételt, nemcsak street food, hanem bármilyen formában. Ezeket kóstoltam külföldön, és mind nagyon finom volt. Jó lenne, ha lehetne kapni poharas leveseket, rameneket. Nem leveskocka + tészta minőségűt, hanem jobbat, tartalmasabbat. Ezeket inkább beülős helyeken lehet enni, pedig külföldön street food formában is népszerűek.


A már meglévőkből is lehetne nagyobb választék. Persze a gazdaságosság miatt ez nehezen kivitelezhető, de jó lenne többféle/különlegesebb pizza, gyros, lángos, stb. Mindig öröm, ha olyan helyre bukkanok, ahol ezekből kicsit szokatlanabbat adnak.

2019. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Az ormeny konyha nagyon finom! Sult puding mmmm nyami.

De szivesen megkostolnak tacot, rablohust, fankcsigat(amerikai)

Indiaibol is kostolnak egy parat. Ha azon gondolkodsz hogy kisvallalkozast nyitsz, az amerikai konyhat valaszd. A magyar is jo otlet de a mai fiatalok kaposabbak a kulfoldi etelekre :)

2019. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Laci kitchen! Tudom, külföldi kajákról kérdezel, de nem értem, a gírosz, a hamburger, a pizza stb. miért szorította ki a régi magyar utcai kajákat? Nem vagyok ezek ellensége, de régen természetes volt, hogy a hentesnél volt hurka, kolbász, oldalas kenyér és kovászos uborka.

Miért menőbb hamburgerrel összemaszatolni magunkat, mint egy jó kis sült kolbásszal?

2019. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!