Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánok mit gondolnak a...

A vegánok mit gondolnak a "csak vegetáriánusokról"?

Figyelt kérdés
Akik esznek mézet, tejet, tojást.

2022. nov. 6. 17:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ mennyire gondolják komolyan ezt az életmód.

De a mindenevőknél többre becsülik őket.

.

2022. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%

"De a mindenevőknél többre becsülik őket."


Én ebben nem vagyok biztos, hiszen még egy vegetáriánus is eszik olyat, amire a vegánok szerint nincs semmi szükségünk

2022. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Vegán vagyok, nem gondolok semmit. Vagyis inkább úgy mondom, hogy nem az alapján szoktam az embereket megítélni, hogy mit esznek vagy milyen termékeket használnak.
2022. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy a vegánok sem egyformák, nem egyformán gondolkodik mindegyik!
2022. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
4. Szóval nem minden vegán szerint kizsákmányolás, bocitól elvenni a tejét? Vagy tyúktól a tojást?
2022. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

5-os: nem tudom, miért akarsz provokálni, de nem arról van szó, egy vegánnak mi a véleménye a saját étkezésére vonatkoztatva, hanem hogy mi a véleménye más étkezési rendszert követökröl és ERRE NÉZVE még véletlen sem egyforma a véleményük.

És megelözve a következö provokációdat, NEM, NEM MINDEN vegán eröszakos, intoleráns másokra nézve!

2022. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Na, látjátok? Már egy egyszerű kérdést is provokációnak vesztek.
2022. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

7-es: és miböl gondolod egyáltalán, hogy vegán lennék? Mert ilyet nem állítottam!

Másrészt olvasd át az 5-ös "egyszerü kérdésedet", föleg a stílusát, és rájössz, miért provokáció!

2022. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
5%

"Másrészt olvasd át az 5-ös "egyszerű kérdésedet", főleg a stílusát, és rájössz, miért provokáció!"


Feltettem egy egyszerűnek tűnő kérdést, nem értem hogy ebben mit vélsz provokációnak?

2022. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 NTBS ***** válasza:
35%
Egyénfüggő.
2022. nov. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!