Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A te napi táplálkozásod, kb....

A te napi táplálkozásod, kb. hány százalékban áll növényi táplálékokból?

Figyelt kérdés

máj. 21. 22:50
A kérdező szavazást indított:
100% (vega vagyok)
70-90%
50-70%
30-50%
10-30%
10% alatt (alig eszem növényi táplálékot)
40 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

A 100% nem vega hanem vegán.

Én vega vagyok, a 70-90 %-ot jelöltem mert minden nap iszok tejet, joghurtot, eszek sajtot, és heti szinten eszek tojást.

máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
0%
máj. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1

Ahaaa... A kocsi németül kiejtve pedig nem vegán, hanem vágen.

máj. 21. 23:47
 4/18 anonim válasza:
30%
napi 1gyümölcsön kívűl szinte csak állati
máj. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
ahogy 1-es írja. nem mindegy, hogy vega (vegetáriánus) vagy, vagy vegán. nagyon nem. A vegán a 100%-os, a vega ehet valamennyi állati eredetű terméket.
máj. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%

Élsportolónak vagy nagy betegnek kéne ahhoz lennen, hogy a megevendő eledelemet méricskéljem és azt matekozzam, hogy ebből mennyi a növényi....

Kész... Kérdező te nem vagy komplett, ha ezt csinálod.


Amúgy válaszul annyi, hogy a kajám jóval nagyobb része növényi, mint állati. Húst ritkán eszem, akkor is keveset. (Pusztàn mert nem de szeretem túlzottan.) Tejet, sajtot alkalomszerűen... Tojást sem eszek minden nap... Akkor a többi növényi, ugye? Vagy műanyag? :)

máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Aki nálam több zöldséget eszik az hazudik.
máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Juliusz48 ***** válasza:
Mivel a legtöbb ember eszik a hús mellé körítést is az elfogysztott ételnek legfeljebb 30%. Az állati eredetű esetén, amelyek szintén növényt fogyasztanak, ilyen alapon mindenki 100% zöldségfogyasztó , még ha áttételesen is. Egyébként meg a 70-90%-ba nagyon kevesen nem férnek bele. Ilyenek azok akinek sok fehérjét kell enni mint pl az erőemelők, testépítők. Bár nekik, amit a turmixukba tesznek, nem biztos hogy állati eredetű, mert sok mindent elő tudnak már állítani ipari úton, valamilyen növényből. Nekem pont a ráma margarin reklámja tetszik, ahol arra büszkék, hogy kihagyták a tehenet, de ezzel sok vegyszert kell használni, ami semmivel sem jobb mint a vaj, sőt.
máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs.

Mai nap pl ebédre kínai zöldséges tésztát fogok enni. Ebben van brokkoli, káposzta, répa, pritamin paprika is.


Vacsorára pedig Rizs + Brokkoli + házi fasírt és csemege uborka.


Szóval szerintem olyan 30%-35%-t tuti kitesz a zöldség ma, és a legtöbb esetben hasonlóan eszem.

máj. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Vicceskedhetsz, de akkor se ugyanaz a vega meg a vegán.

Ha valaki pl kizárólag csak tojáson él, akkor 100% vega és közben mégis 0% növényi étrendje van.

máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!