Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Melyik a kedvenc vegán zöldség...

Melyik a kedvenc vegán zöldségfasírt recepted?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami gyorsan elkészíthető, és nem kell olajban sütni. Nem gond, ha olajjal be kell kenni, de olajba nem teszem bele.

Minél rövidebb idő alatt elkészíthető kéne, és olyan, ami akár egy húsevőnek is elnyeri a tetszését :) Bármilyen zöldség jöhet.



2023. júl. 10. 17:11
 1/7 A kérdező kommentje:
U.i: tudom, hogy a neten ezer recept elérhető, de engem az átlag növényi étrenden lévő embertársam véleménye érdekel. Fontos még, hogy az átlag multikban beszerezhető alapanyagból álljon.
2023. júl. 10. 17:14
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Húsevőnek és nem akarod sütni csak bekenni olajjal? Olyan nincs.
2023. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem valamiből engedni kéne. Eleve a fasírtot olajban sütik. Csak bekenni nem ugyanaz, más a hőfok, stb.

A lencsefasírt nálunk mindig elfogy, pedig húsevők vagyunk. Többféle recept létezik, a miénkben van pirított szalonna is, tehát azt nem írom le.

2023. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

3as..baromsag. jo sutoben ugyanugfy elkeszited a halrudakat is meg a langost. En eltudom az enyemben...


150 g

Krumpli

100 g

repa

150 g

Zucchini

40 g

hagyma

1

tojas

1 EK

Liszt


So


Hagymat kis kockakra vagod. A többit lereszeled reszelovel. Mindent össze keversz. Majd tojast hozza rakni. Ha sok viz jön ki a zöldsegekbol kanallal szedd ki. Utanna lisztet bele es sot. utanna amolyan tocsnit formalsz sutopapirra helyezed sutobe rakod.


200 fok elo meegitett suto. 35 vpercig sutni.


[link]

itt a recept de nemet.

2023. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bekenni olajjal annyit jelent a kerdezonel, hogy a sutoben szeretné megsutni, minél kevesebb olajjal.
2023. júl. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es tojással hogy lesz vegán?

3n karfiol fasírtot szoktam ,a félig párolt karfiolt kerestelek nagylyukú reszelőn,fűszerezem lenmagliszt plusz áztatott zabpehely megy hozzá és serpenyőben sütöm.

Csak még spriccelem olajjal,ennyi

2023. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Konzerv bab + zabphely + főtt köles + hagyma.
2023. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!