Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szavazással! Vegán vagy avagy...

Szavazással! Vegán vagy avagy nem?

Figyelt kérdés

jan. 19. 04:43
A kérdező szavazást indított:
Vegán vagyok.
Vegán étrendet folytatok.
Nem vagyok vegán.
Nyers vegán étrendet folytatok.
101 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok az, de az se érdekel ha más az, míg nem áll neki " téríteni ", hogy márpedig az mennyire jó amit ő csinál és azt kell másnak is.
jan. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok az de szoktam néha vega vagy vegán napot tartani.
jan. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon kevés vegán van még Magyarországon.
jan. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Nem vagyok vegán, de nagyrészt zöldségeket, meg növényi eredetű kajákat eszek, mert azokat szeretem. Csak hát ugye Magyarországon, aki nem tömi magába a csülkös-szalonnás pörköltet tojásos nokedlivel, az "vegán".
jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok az, de félkegyelmű igen. Nem tudom megérteni, mások miért azok. És már nem csak a kajára terjed ki, hanem cipőt, kabátot stb. is üldözik.
jan. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Antivegán vagyok. Ami termékre ráírják vagy úgy reklámozzák hogy vegán, azt elkerülöm messzire. Sajnos így áldozatul esett sok olyan jó dolog amit eddig szerettem, mint a Sió gyümölcslé.
jan. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Én nem tudnék az lenni. Próbáltam csak húst nem enni már par nap után rosszul voltam.
jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Nem vagyok, de foglalkoztat a dolog, hogy egy napig csak zöldséget gyümölcsöt egyek és mást nem. Csak 1 napig. Nem a veganizmus miatt, csak amolyan kihívásként. Azonban így ténylegesen vegán/vegetáriánus nem tudnék lenni, pedig én aztán nem vagyok húsimádó.
jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem, de nem eszek sok húst, nem szeretem annyira. A zöldségek jobban ízlenek, de van 1-2 hagyományos kaja, amit szeretek, pl csirkepörkölt, vagy szűzérméket szoktam még néha sütni. Heti 1-2x csinálok általában húsos ételt.
jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegetáriánus vagyok, de ilyen opció hiányában "nem vegán". Néha tartok vegán napot, de hosszabb távon nem menne.
jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!