Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szilveszterre mit lehet adni...

Szilveszterre mit lehet adni enni egy vegánnak?

Figyelt kérdés

Tesómat és a barátnőjét meghívtam szilveszterre. Szívem szerint visszamondanám, de már nincs pofám.

Karácsonyra anyuékhoz jött. Úgy tudtuk hogy vegetáriánus ezért anyu csinált neki rántott sajtot. Na azt nem ette, mert ő vegán. Még a krumplipüréből sem evett, mert tej meg vaj volt benne. Konkrétan savanyított céklát evett a karácsonyi vacsorán. Rettentő kellemetlen volt.

És most meg jön szilveszterre, ahol korhely leves, virsli, francia saláta, töltött dagadó stb. Jó, van céklám, de nem szeretnék megint ilyen kínos estét.


dec. 27. 18:43
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk eleve nem kis bunkóság rántott sajtot meg TEJES-VAJAS krumplipürét adni egy vegetáriánusnak, már nem azért.


Oké, más étkezési szokások, de minimál efforttal lehetett volna főzni neki, nem tart sokból.


Írom ezt úgy, hogy nekem legalább kétfelé kell főznöm, mert én gluténérzékeny vagyok, másik családtag tejfehérjeérzékeny, a harmadik meg utálja a gm dolgokat.


És így sem töltök húszpercnél többet a konyhában.

dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként a CSAJ sokkal jobban jár, ha nem is megy hozzátok. Iszonyú bunkók vagytok, csak mert "nem klasszikus" étrenden él.


Undorító a hozzáállásotok, ezt húsevőként mondom (akinek mellesleg a legjobb barátnője vegán ;), mégis mindig tud enni nálam, mert semmiből nem tart pl egy kukoricasalátát vegán majonézzel elkészíteni, meg neki külön készíteni ételt).

dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
24%
Én mindent adnék neki, amit ti, normálisan esztek :) Max ő éhen marad, ennyikeh 😘
dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
20%

21


Jött volna össze egy vegánnal. Itt a csávót meg a családjât kéne sajnálni egy ilyen pcsa miatt.

dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
22%

"Undorító a hozzáállásotok"


Mert ugye az nem undoraító, hogy a finnyás lucernazabáló miatt külön kell kínlódni a legelnivalóval...

dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
23%

30


Legalább akkor nem megy. Nem lesz igaza, a kérdezőnek van igaza.

dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
24%

32


A család jàr jobban, ha nem megy. Ő nem bunkó, hogy nem zabál semmit, és még finnyáskodik is.


Nemvklasszikus étrend? :D :D konkrétan óvoda, amit leművel.

dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
38%
Akkor mit szóltok, hogy pl nekem is "vegán" étrendre van szükségem, mert MINDEN ÁLLATI EREDETÜ élelmiszerre (fehérjére) allergiás vagyok - ilyenkor is ugyanígy hözöngnének a primitív lények?
dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
19%
Én nem készülnék egyetlen szektás kedvéért. Ha nem tetszik neki, ami van, akkor hozzon magának. Ha allergiás, az persze más tészta.
dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
31%

"MINDEN ÁLLATI EREDETÜ élelmiszerre (fehérjére) allergiás vagyok "


Ilyen konkrétan nem létezik, hiába ordítasz.

dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!