Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szilveszterre mit lehet adni...

Szilveszterre mit lehet adni enni egy vegánnak?

Figyelt kérdés

Tesómat és a barátnőjét meghívtam szilveszterre. Szívem szerint visszamondanám, de már nincs pofám.

Karácsonyra anyuékhoz jött. Úgy tudtuk hogy vegetáriánus ezért anyu csinált neki rántott sajtot. Na azt nem ette, mert ő vegán. Még a krumplipüréből sem evett, mert tej meg vaj volt benne. Konkrétan savanyított céklát evett a karácsonyi vacsorán. Rettentő kellemetlen volt.

És most meg jön szilveszterre, ahol korhely leves, virsli, francia saláta, töltött dagadó stb. Jó, van céklám, de nem szeretnék megint ilyen kínos estét.


dec. 27. 18:43
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
0%

38


Jaja az allergia az más.

dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
64%

40-es, de igen, létezik fehérjeérzékenység, pontosan.


Ennyi erővel egy tejfehérjeérzékeny is hisztizik, akinek VEGÁN kell táplálkozzon nagyon sok mindent tekintve. ;)


Tudom, a tesóm az, és bármit, ami tejport tartalmazhat abból a vegén verziót KELL válassza.

Persze a sok idióta rokon szerint ő "divatol".


Ja, meg én is, amiért nem eszem glutént :D


Mindegy, bunkókhoz nem járunk.

dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
16%

Nyilván egészen más helyzet az, mikor valakinek nincs választása, mert laktózérzékeny vagy egyéb egészségügyi okból nem fogyaszthat valamit.


A vegán viszont ehetne állati eredetű cuccokat, csak ő úgy döntött, hogy nem eszik, mert jaj, szegény állatok. Ez már igenis hiszti kategória.

dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
83%
Szánalmasak a hozzászólások :D rengeteg egyszerűen elkészíthető vegán étel van, nem kell amúgy sem húst hússal zabalni
dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
25%
Így van, szánalmasak a vegánokat védő hozzászólások.
dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
48%

"40-es, de igen, létezik fehérjeérzékenység, pontosan."


Idéznéd, hol állítottam ilyet?

dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
100%
Végül mit ettetek?😀
jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
48%
Van ezres körül jó minőségű virsli, de ez most off részlettéma.
jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!