Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánok miért nem fogadnak...

A vegánok miért nem fogadnak el észérveket?

Figyelt kérdés
Olyanokat amik a novenyi etrend ellen és/vagy a húsevés mellett szólnak.

ápr. 14. 23:48
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán értem a problémádat. Eleve miért kell neked a veganizmus ellen érvelned? Kért rá valaki?
ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
#17 valamivel te sem vagy tisztában ugy látszik, mert a legtöbb húsevő (kutya, róka, aranysakál, oroszlán) fogyaszt kis mennyiségben füvet, növényeket, amik elengedhetetlenek a megfelelő belmukodesukhoz, néha meg gyümölcsöt is. Tehát nem CSAK húst esznek es CSAK azt tudják hasznosítani.
ápr. 15. 14:39
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

"Azt pl soha nem értettem, hogy miért mondják, hogy a fogazatunk alapján növényevőnek lettünk teremtve."


Én sosem hallottam ilyet vegánoktól, csak azt, hogy nem húsevô fogazatunk van, ami igaz is. Mindemevő fogazatunk van, ami azt jelenti, hogy mindent meg tudunk enni vele, de ez nem azt jelenti, hogy mindent muszáj is, csak mivel az embernek annyiféle környezetben kellett túlélnie, evolúciósan ez alakult ki, hogy mindent képesek legxünk fogyasztani, ha akarunk.

ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
11%
33. Ennyi erővel azt is mondhatnák, hogy nem növényevő fogazatunk van.
ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
88%
#34 Azt nem is mondja senki, hogy növényevő fogazatunk van, így okafogyott lenne mondaniok, hogy nem növényevő fogazatunk van...
ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
El kéne, mert az egészség fontos.
ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!