Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegák! Esztek olyan ételt,...

Vegák! Esztek olyan ételt, amiben főtt a hús? (pl. húsleves)

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, ki, hogy áll hozzá. Belefér-e egy hús leves például, ha nem is eszed meg a húst, vagy már az is "bűn"?
2011. márc. 30. 22:12
1 2
 11/15 anonim válasza:

Kb egy éve , hogy undorodom a hustól. Van amikor az első perctől fogva, mármint a kaja csinálás közben is más tudom, hogy ne eszem belőle, és van , hogy amikor kész az étel, egyszerüen mintha záródna a gyomrom és a torkom egy falat sem menne le, nem is próbálkozom. Van amikor próbálkozom, de egy falat és ne kell több, büdösnek és rossznak érzem az izét. Eleinte csak a disznóhustól, majd mostanra már csirkemelltől is. Sose veszünk boltban hust, mamáméknál van minden féle zöldség , állat, semmit nem veszünk boltban, rendes házi minden és mégsem kell. Ha pl felrakok egy tyúkhuslevest, megfő, nincs bajom a hussal, sem a levessel, de mikor kiszedem a tányérba és egy kanállal eszem, már elég is nem kell több, pedig nem is rakok bele hust csak ugye hát benne főtt.

Elmegynk valahova enni, akkor már megfigyeltem, hogy akarva akaratlanul mindig husmentes kaját kérek, és itthon is képes vagyok csak a köretet enni mindegy mi a kaja.

Vega vagyok vagy beteg?

2011. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Érdekes dolgok jöttek ki, és senkit nem ítélek el ezért. Csak vigyázzatok magatokra! :)

2011. ápr. 10. 11:16
 13/15 anonim ***** válasza:
Én speciel nem eszem meg. Abban is állta főtt, sőt néha még az is megesik, hogy beleválik egy-két húsdarab...
2011. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Girlnextdor válasza:
en soha nem tudnek lemondani a hus eveserol! imadom a hust, de a nem minosegi "szalagon gyartott hustol" ertem itt a felhizlalt kinevelt allatokbol eredo rosz minosegu hust...nah azoktol nekem is hanynom kell...amugy meg nem hiszem hogy jobb lenne az a noveny amit mutragyaval "doppingolnak" mint amit tradicionalisan tragyaznak.A tradicionalis modszer meg mindig egeszsegesebb es kevesebb karos anyag van mint a mutragyasban...Eljen a bio zoldseg, es a bio hus!
2011. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, hogy az átszürt levest, sok sok zöldséggel és még egy kis griznokedlivel megeszem, de a zöldséglevest jobban, az ízét sem szeretem a húsnak, igazából a szagától forog a gyomrom... :/
2011. jún. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!