Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi legyen a VEGETÁRIÁNUS...

Mi legyen a VEGETÁRIÁNUS húsvéti menü?

Figyelt kérdés

első külön húsvétom, eddig nem csináltak külön a kedvemre vega kajákat, de mostmár én főzök, ti mit csináltok, mit szoktak ilyenkor a vegások enni?

kérlek ne irjátok h sonka, meg húsok,

lakto vegetáriánus vagyok.

köszi!!


2011. ápr. 21. 10:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Ráadásul olyat sem írtam, h én mindent megeszem, sőt ki is emeltem, h szerencsére nem tömték le a torkomon amit nem szerettem. Nem is mondtam azt, h már pedig egyél, húst hússal. csak megjegyeztem, h ez szerintem hiszti, h azt írja majdnem odaokád az asztalra ha hús van ott :/ Én pl kifejezetten utálom, a pörköltes zöldbabot, de ma az volt az ebéd, és együtt ettem a családdal, csak én a tegnapi zöldborsó főzelék maradékát. És nem undorodtam, meg akartam odaokádni az asztalra! Csak annyit mondtam, h ez hiszti!
2011. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Hiszti a nagy francokat. Én már rókáztam attól egy jót, hogy édesanyám nem olajozta/vajazta, hanem zsírozta a tepsit, és megéreztem a sütin, mikor beleharaptam. De valóban hányingerem támad a kiolvadni kinnhagyott hús látványától is (hogy a szagáról meg az állagáról ne is beszéljünk).

Egyébként a hústól való undorodás teljesen természetes, ha belegondolsz, a legtöbb kisgyerekbe is csak tömik, hogy naa, egyél egy kis husit :)

2011. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ágika, Te sem ismered azt az illetőt, akiről kijelented, hogy amit csinál az csak hiszti! Úgyhogy te sem állíthatsz ilyet róla. Én is rosszul vagyok a hústól, főleg ha nyersen meglátom, összekavarodik a gyomrom, ha meg a szagát megérzem elindul fölfelé az aznapi kaja.... Úgyhogy igenis van ilyen, nem kell másokat hisztisnek nevezni, mert te nem ugyanígy "érzel a hús iránt".

És nem hiszem, hogy ezzel "tönkreteszi magát", enyhe túlzás ez részedről.

Én húst nem eszem, tojást nagyon-nagyon ritkán, a többi tejterméket igen, és nem pótlom semmiféle szójával vagy tofuval meg mindenféle anyámkínjával, és még mindig élek! :|

2011. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Jaj, utolsó vagyok, annyit hozzátennék még, hogy mivel az egész család egy nagy "húszabáló" (:P) ők sem igazán értenek engem, de békén hagynak, már nem akarnak hússal megtömni. Viszont egyszer nem volt itthon senki csak én, apám meg a két öcsém, és nekem kellett megfőzni az ebédet: HÚST. Hát én komolyan majdnem bőgtem(meg nem vettem az orromon levegőt de így is éreztem kcsit a szagát ) rettenetes érzés volt azt a tömör húst vágni, megrázó, komolyan! És ezt is nevezheted hisztinek, de én elképzeltem, ahogy engem odavágnak egy vágódeszkára és szabdalnak szanaszét.



És hogy a kérdésre is válaszoljak: Szerintem én sütök egy palacsintát amibe iylen túrókrémet teszek ->túró,tejföl,újhagyma, sajt,só) csinálok belőle hortobágyi húsospalacsinta alakú kis batyukat :D(ezt szoktam ha a többiek húsospalit esznek) a tetejére sajtot szórok és ugyanúgy megsütöm, és csinálok hozzá valami joghurtos szószt(amilyet salira szoktak!) pl kaprosat, görögöset, még nem tudom.

2011. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!