Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Javult az egészséged miután...

Javult az egészséged miután áttértél a vegetáriánus táplálkozásra?

Figyelt kérdés
Esetleg valami konkrét betegségtől "meg is szabadultál"?
2011. júl. 2. 15:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%

utolsó! ha nem vagy vegás,akkor mit keresel itt?

és ha már itt vagy,miért nem tudsz a kérdésre válaszolni...az ilyen emberek annyira idegesítően irritálok...fszfej. -.-'

2011. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve vagyok vegetáriánus, bár tudom, hogy ez nem nagy idő. Egy éve semmilyen betegség nem fog rajtam, pedig télen rendszerint egyszer-kétszer elkapok valami torokgyulladást vagy náthát.
2011. júl. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%

18.45 én meg az olyat utálom, mint te, most miért ne írharna az olyanok miatt ítélem el a vegákat (alaptalanul) mint te, itt vagdalkozol egy semmi sértőt nem tartalmazó kérdésre, ráadásul ordenáré stílusban. Holott mennyi intelligens vega írt ide.


Amúgy ez a topik nyilvános, nem a vegák szentélye, az jön ide aki akar.

2011. júl. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

ordenáré stílus? lehet.

de ha annyira hülyeségnek tartod a vegetáriánus életmódot,akkor miért is foglalkozol vele?

És nekem nem a kérdéssel van a bajom.Hanem azzal hogy:

" az az egézséges ember aki húst is eszik, zöldséget és gyümölcsöt

a szervezetünknek fontos a változatos táplálkozás

amúgyis az istenünknek nevezet szakállas ki hobó is úgy teretette meg az ember fogazatát hogy az mindenevő legyen és nem véletlenül"

ezt ide írták,első oldal alján megtekinthető. nos,hol van ebbe a válasz a kérdésre?sehol.

nos,ő is hülyeségnek tartja ezek szerint.mit keress itt?


és ha nem állunk ki magunkért,akkor hencegtek,hogy leszájaltatok minket.ugye?

most ne fogok itt linkelgetni neked,de a húsevők kb. 100x osztottak le minket,hogy nem vagyunk normálisak,meg hülyék vagyunk stb.


de ha én azt merném mondani ,hogy HÜLYE VAGY!

jön az ártatlan hozzászólás,egy kis sggnyalással. gratulálok fszfej!

2011. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

Na mindegy, nekem még mindig az a véleményem, h neked súlyos problémáid vannak, és kezeltetned kéne őket :D

Kérdező, bocs az offokért, de ez az ember...mostmár tulajdonképpen vicces, nem is dühítő!

2011. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
57%

igen! én is mindig minden fajta bacit összeszedtem,főleg télen,és 2 éve vagyok vega és télen sem volt semmi bajom.egy kis megfázás se.pedig régebben,szeptembertől-márciusig össze -vissza taknyoztam,bedagadt a torkom stb. szóval igen. :)))


76%- te tényleg egy gyökér vagy -.-"

2011. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek. Nincs értelme.

Az a titka az egésznek, hogy tiszteletben kellene tartani a másik nézetét, életfelfogását ( amíg az nem ártalmas másra nézve ), gondolkodását.

Ezt most első sorban az első oldalon hozzászóló vegyes táplálkozású illetőnek írtam.

-Te eszel húst is, ezt tartod egészségesnek, viszont szerencsére semmi hátrányod nem származik abból, hogy más vega. Erre gondolj mikor legközelebb hasonló "oktató" hozzászólást tervezel írni. Légyszives.

Viszont nézzünk tapasztalatokat a másik oldalról is. Keresd a következő kérdést az egészség-táplálkozás kat.ban.:

-Javult az egészséged miután áttértél a vegyes táplálkozásra a vegetáriánus után?-

2011. júl. 13. 14:42
 18/22 anonim válasza:

Hello!Én is egy olyan másfél éve vagyok vegetáriánus,pontosabban ovo-lakto vega.Voltam azóta vérvételen,mert sokan piszkáltak,h tuti nem egészséges.Az eredmény tökéletes volt.Azt mondják,hogy szebb a bőröm.Jobban érzem magam,sőt míg korábban nem tudtam hízni a sok kaja ellenére,felszedtem a hússal való felhagyás utáni 2-3 hónapban 8 kilót.Aztán ez megállt persze.De azt gondolom,hogy jobb a szervezetemnek is.

Plusz most hozzákezdtem csíráztatni a biztonság kedvéért....hátha volna vmi vitaminhiányom.

2011. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
u.i. nem kívánom a húst egyáltalán.
2011. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
mondjuk én is azt gondolom, hogy sokan nem a normális vegyes táplálkozás utáni vega életmódban érzékelték a pozitív változást, hanem a mcdonaldsos meg egészségtelen húsos kaják utáni átállástól. szóval szerintem, ha valaki egyensúlyban tartja a tápanyagok és a vitaminok bevitelét, az lehet egészséges vegaként és vegyes táplálkozásúként is.
2011. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!