Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi értelme van a Vegetarianizm...

Mi értelme van a Vegetarianizmusnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 13:19
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
35%

Ennyi erővel az oroszlán sem foghatna magának zebrát, mert hogy képzeli, hogy az életben maradásért ő zebrát akar enni. Egyen füvet? Igen tudom nem az állatokról volt szó, de az ember is létfenntartás miatt eszik, akár tetszik, akár nem.

A hús olyan tápanyagokat tartalmaz, amit te növényekből soha az életben kapsz meg.

Én sem vagyok egy nagy húsevő, nem nagyon szeretem, de attól még nem kell nyafogni. Az már más kérdés, hogy embertelen( "állatalan" ) körélmények között tartják a levágandó "termékeket".

2011. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%
Az a tapasztalatom, hogy vegetáriánus ember soha nem akarja lebeszélni a másikat a húsevésről, inkább mindig a vegákat csesztetik, hogy miért nem esznek húst. Pont hogy az ő döntésüket nem tartják tiszteletben.
2011. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%
Én speciel senkit nem szeretek csesztetni, azért, amit eszik, mert ez totál egyéni ízlés kérdése. Egyen, amit szeret. Cserébe persze én is ezt várom el a másik féltől.
2011. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
Számomra az az értelme, hogy nem bírom lenyelni a húst, mert gusztustalannak tartom.
2011. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
84%
Én sem szeretem különösen a húst, de mikor kiállnak az utcára és tiltakoznak a húsevés ellen az már kicsit sok. Persze ez nem mindennapos dolog.
2011. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
azért van mert van aki nem szereti a húst vagy rosszul van töle stb.
2011. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 robzgp válasza:
100%
Én szikemellen kívül semmi húst nem eszem. És nem azér mert ezzel próbálom megállítani az állatok gyilkolását vagy iesmi. Arra esetleg a kérdés feltevője nem gondolt hogy vannak emberek , mint például én akik egyszerüen nem szeretik a húst, megmagyarázhatatlan de nem szeretem, nem fogok húst zabálni úgy hogy nem szeretem csak azért mert néhány húsevőt idegesítek vele, nem mindegy neked hogy más mit eszik. Utálom azokat az embereket akik más menüjével foglalkozzanak. Ha te imádod a húst egyed, amennyit csak akarsz...
2011. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Isten mondta, hogy uralkodhat az ember az állatok felett, válaszolva egy korábbi kérdésre.
2011. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Megnézel egy-két videót a vágóhidakról, és talán megérted, de ha nem, akkor tárgytalan.
2011. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
14:33: Isten nem mondott ilyet. Olvasd el a Bibliát! Az Ószövetség elején(Genesis) még egyenesen vegan diétát ír elő!
2011. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!