Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért nem tisztelik kishazánkb...

Miért nem tisztelik kishazánkban a vegetáriánusokat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 20:11
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó: dolgozzál kemény fizikai munkát és ne egyél húst, nah utána mondjad ezt ;)
2011. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
19%

Röviden: Az emberek hülyék.


Hosszabban: Aki morális okból az, azzal nem tudnak mit kezdeni, de mivel érzik hogy a saját véleményük instabil, kényszeresen védekező állásba helyezkednek. Ok, vagy támadás nélkül is.

Aki egészségügyi okból az, azt kényeskedőnek vagy pedig sznobnak tartják, habár hús nélkül főzni olcsóbb. De mivel a magyaros ételeken ott ragadt a "paraszti" jelző, ezért ezeket a kajákat továbbra is pénztárcakímélőnek tartják.

2011. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
39%

Érdekes, felénk baromi drága minden zöldség meg gyümölcs, pedig veszettül szeretem azokat.


Az a válaszadó, aki a Jehova Tanúihoz hasonlította a térítős vegákat, na vele totál egyetértek. Nehogy már én legyek a gyilkos, meg az álszent, mert húst eszek! Nekem mindegy, hogy más mit eszik vagy mit nem eszik, én sem erőltetem rá senkire a cukkinit meg a sushit, csak mert tudom, hogy egészséges vagy finom. Szóval addig tisztelem a vegákat, amíg ők is tisztelnek engem.

2011. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
73%

ma 12:05 !

A jó erőnléthez nem szükséges húst enni. Itt van erre egy jó példa :

[link]

2011. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
14%

Ha ennyire okos vagy, akkor állíts nekem össze egy napi 150 gr szénhidrátos étrendet hús nélkül úgy, hogy ne dögöljek éhen.

Elárulom: LEHETETLEN;)

2011. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
34%
Meg ne röhögtess lépcsőnfutás :D:DD:D az mióta kemény fizikai munka, 8-10 órában egy műhelyben dolgozni és mindenféle nehéz dolgot emelgetni, nah az az.
2011. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
45%

Én gyárban dolgoztam és 8-12 órát végigdolgoztam akár evés nélkul is. Nem onsanyargatás (egyszeruen munka kozben nem voltam éhes) és apszolút húsevo vagyok, de nem szukséges a munkához még az ennivaló sem mint a példa mutatja. :)

Azért eszunk húst mert finom. Kész. Aki meg bármien nézetemben meg akar tériteni (legyen evés hit bármi) azt nem fogom tisztelni.

2011. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
13%

ma 15:28 !

Hát kíváncsi lennék, hogy a híres fizikai munkásaid mire mennének egy 400m magas toronyházzal! Talán még sétálva sem érnék el a tetejét...

2011. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
5%
A kérdésemre még nem válaszoltál: Össze tudsz nekem állítani egy 150 gr szénhidrátos étrendet úgy, hogy ne haljak éhen?
2011. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
77%

ma 16:02 !

Ha összeállítasz egy 150 grammos húsétrendet, amit képes vagy túlélni, akkor majd én is előállok a szénhidrátossal. Természetesen a növényeket ki kell hagynod belőle. :)

2011. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!