Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért hülyézik le a vegetárián...

Miért hülyézik le a vegetáriánusokat?

Figyelt kérdés
Én nem fogyasztok semmi állati eredetű táplálékot, de soha senkit nem csesztettem amiatt, hogy mit eszik. A legtöbb ember véleménye viszont az, hogy aki nem eszik húst, az hülye. Miért? Mert ügyelek az egészségemre, vagy mert annyira szívemen viselem az állatok sorsát, hogy képtelen vagyok megenni őket?
2008. jún. 16. 20:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
77%

a vegetárián étkezés között is van külömbség. pl ha valaki nem eszik húst, de tejterméket igen az is más. aki semmilyen állati erdetü terméket nem eszik az em egészéges. a testünknek a húsra kb 2 évente van szüksége. de fehérjére igen szükségünk van.

az a legszörnyübb hogy aki nem eszik semmilyen állati eredetü terméket az is hord bör cipöt, vagy bör táskát.

aki nem szereti ahúst azért nem eszik azt megértem.

2008. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim válasza:
79%
Nem hülye, csak vannak bizonyos tápanyagok amelyek hiánya betegséget okoz. És lehet emiat... Az rendben van hogy a zöldség egészséges, de a húsról is elmondható ez ha kis arányba van. 1/3hús, 2/3 minden más. És ez lehet az oka.
2008. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 A kérdező kommentje:

Én nem hordok bőrruhákat, nagyon ügyelek ezekre...


Amúgy számtalan cáfolat van rá, hogy az ember mindenevő. Sok hozzám hasonló, tejterméket sem evő ember él és virul, és sokkal egészségesebbek, mint akik hamburgert esznek.

A legegyszerűbb példa: van egy kisgyerek, adj neki egy élő tyúkot és egy almát. Vajon melyiket fogja megenni? + A húst meg kell főzni, hogy ehető legyen, míg a növények nyersen is jók. És számos más dolog...

2008. jún. 16. 20:32
 4/70 A kérdező kommentje:
Jó, amúgy tudom, hogy nem hülye:D A kérdés az, hogy miért tartják annak?
2008. jún. 16. 20:33
 5/70 anonim válasza:
83%
A többi állat sem főzi meg a húst, mégis megeszi. A majom is eszik húst nem?
2008. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
76%
Hát,én személy szerint nem tudnám elképzelni h ne egyek húst! Persze kibirok mondjuk 1-2 napot anélkül,de legtöbbször éhes maradok,ha nem eszek húst. szóval nem hülyék a vegák,csak nem értem hogy nem haltak még éhen...:)kell a gyomornak a hús,annál laktatóbb ételt nehéz elképzelni...most komolyan,hogy birjátok??
2008. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim válasza:
42%
szerintem meg hülye. évezredek óta eszünk húst...
2008. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim válasza:
29%
Azért, mert a vegák tényleg hülyék.
2008. jún. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim válasza:
55%
szerintem csak azok hülyék, akik "vega" sajtot meg pizzát vagy soya tejet meg ilyesmiket esznek-isznak. és szerintem azért mert ha elhatározta valaki hogy lemond a tejtermékekről akkor igenis legeljen, és ne egyen műtejtermékeket, meg műhúst. egyébként semmi bajom nincs a vegákkal, csak azokkal akik meg akarnak téríteni.
2008. jún. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim válasza:
20%
egyébként, mi az hogy "szegény állat"? arra való hogy megegyük, ki nem szarja le a lelki világát...
2008. jún. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!