Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért nem tisztelik kishazánkb...

Miért nem tisztelik kishazánkban a vegetáriánusokat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 20:11
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
0%
Te hülye vagy :D:D:D a fene fog csak húst enni. Tudod a legtöbb húsban nincs szénhidrát, tehát kb. lehetetlen abból 150 gr-t enni, viszont szénhidrátból pl. kenyér, rizs meg sok van, a fene fog azon élni. Kérdezz meg egy orvost, minden orvos ellene van, hogy ne együnk húst.
2011. okt. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
83%

ma 16:18 !

Azért nem minden orvos. Itt van mindjárt 4000, aki azt mondja, hogy ne együnk.

[link]

2011. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
19%
Mondhatsz bármit, én akkor is maradok a húsevésnél is :d a napi 150 gr szénhidrátomat nem tudom fedezni csak zöldségekből, éhen halnék.
2011. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%
hülyeségen vitáztok, de minden ilyen kérdésnek ez a vége...
2011. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)Jómagam vega vagyok,és mindig azt tapasztalom hogy amikor mondom valakinek minden esetben az a válasz hogy "húst kell enni"!

Szerintem meg egye aki akarja,nekem nem kell!

2011. okt. 20. 09:05
 26/54 anonim ***** válasza:
26%

Az idegsejtek megfelelő működéséhez egyébként NÉLKÜLÖZHETETLENEK az állati eredetű fehérjék. A növényekből meg mindet pótolni egyszerűen lehetetlen. Az evolúció is úgy alakította az embert, hogy végül mindenevő lett, igényli tehát a szervezet egyaránt a növényi és állati eredetű tápanyagokat.

A másik dolog meg az, hogy vannak akik vegának mondják magukat annak ellenére, hogy napi szinten esznek húst, mert a környezetük a húsfogyasztást ellenzi.

A véleményem meg az egészről az, hogy a vegetarianizmus egy eget rengetően nagy baromság.

2011. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
65%
A vegák tisztelik a húsevőket? Ha nem, miért várják el, hogy toleráns lesz velük az, akire gyilkost kiáltanak?
2011. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
54%

A hatás nem maradt el. Mindenki kezdte osztani az észt, vega és nem vega. De kérdés sajnos tény. Szűklátókörűség, korlátoltság miatt.

Tévhit, hogy nehéz fizikai munkához kell a hús. Nagyon jól a beleverték az emberek fejébe, hogy gondolkodás és körültekintés nélkül ezt ismételgetik.

Nézzünk szét az állatvilágban a növényevők között:

pl. elefánt, orrszarvú, gorilla. Egyik sem mondható egy gizda, gyenge élőlénynek. Igaz?

De kiváló, olimpiai bajnokaink között is akad jócskán vega. Pedig ahhoz igencsak kell fizikai teljesítmény, amire csak kevesen képesek.


Na most lehet lepontozni! :-P

2011. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó megmondta frankót! ;)
2011. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
88%

Ezt Lisa Simpson kérdezte?:)


Én sem eszek húst lassan 10 éve, de nem kell mások étkezési szokásait taglalni. Eszel húst, eszel. Nem eszel, akkor nem és szarj a többiekre.


Ó, bónuszkérdés: a húszabálókat tisztelik? Nekik volt valami ünnepük, vagy mi a kérdés lényege???

2011. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!