Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánok, miért olyan erőszak...

A vegánok, miért olyan erőszakosak másokkal?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 14:55
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
hiánybetegségük van az étkezésüktől ettől agresszívek, vagy miért?
2011. dec. 16. 14:56
 2/33 Andizsuzsi ***** válasza:
64%
Az én vegán ismerőseim nem azok.
2011. dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
56%

Mert az gondolják,hogy ők váltják meg a világot. Tudod nem esznek semmit ami él !!! A növények mind holtak !!!


Ők velünk hús evőkkel nem toleránsak de ,ha mi szolunk mi vagyunk az utolsó.....

2011. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
53%
Hmmm.... Ha vegánnak lenni annyi, hogy nem esszük meg azt ami él, akkor én is az vagyok! Még sose ettem élő csirkét...
2011. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok vega, de ritkán eszem húst. Egyszerűen nem kívánom. A család meg folyton cseszeget ha hús van ebédre, hogy na egyél már egy kicsit, csak egy falatot... Én meg ezt nem szeretem.
2011. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%

Kedves 7.

Olvass utána, hogy mit jelent vegánnak lenni. Nem csak húst nem esznek, hanem tejet, tojást.... stb. Szóval semmit, aminek köze van egy másik élőlényhez.

Szerintem a tejivás és a sajtos zsemle evés nem gyilkosság :)


Amúgy meg nem igen értem, hogy a húsevők és a vegánok mi a fenét foglalkoznak a másikkal. Volt kb négy év az életemben, amikor nem tudtam megenni a húst. nem kellett. De a négy év alatt sose került szóba baráti társaságba se, hogy ez milyen dolog. Sose mondtam, hogy én márpedig nem eszem meg, ők meg nem kérdezték, hogy miért azt rendeltem amit. Mi a fene köze van az egyiknek a másik étkezési szokásaihoz?

Szóval szerintem a vegánok se agresszívebbek, hacsak nem azért vegán, mert ezzel valamiféle hős, hangoztatni érdemesnek gondolt nagy tettet akar véghezvinni.

2011. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
54%
Mindenki úgy él ahogy akar !!! Én húst akarok !!!
2011. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
71%
Én még soha senkit nem csesztettem, hogy ne egyen húst, ellenben engem csesztetnek azzal, hogy egyek. Pont a húsevők az erőszakosak.
2011. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
ez nem vega vagy vega kérdés... személyiségtől függ... pl vallásban is vannak olyanok akik agresszivan terjezstik hitet, van aki nem
2011. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
én félig meddig vega vagyok, de nem az állatok védelméért hagytam abba (sajnos), hanem egészségügyi szempontból is, meg másért is. Nem szoktam szóba hozni, csak mikor megkérdezik, hogy , ekkor már unom ecsetelgetni, hogy miért nem eszem.. a hal az kivétel, bármilyen fajta, nagyon szeretem. sajtot, tojást is eszek és minden tejterméket fogyasztok.
2011. dec. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!