Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánok, miért olyan erőszak...

A vegánok, miért olyan erőszakosak másokkal?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 14:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
ígyvan nézzuk csak meg az indiánokat. Ez az egész vegán mánia azoknak az embereknek valo akik szeretnek majmolni mindenféle a mai modenr világban divatos dolgokat és jódolgukban nemtudnak mit kezdeni. Amugy én elolvastam a cikett és megmondom oszintén agyament baromságok vannak benne. pl: Ha elítéled az emberséges gyermekbántalmazást akkor itéld el az emberséges állattartást is. Olyan érvek vannak benne, hogy azokbol kiindulva számtalan elvet ki lehetne még találni...
2011. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Még soha egy vegetáriánust sem hallottam kérkedni, hogy nem esznek húst, ellenkezőleg, a saját magánügyüknek tartják és még csak véletlenül sem követnek semmiféle hippimozgalmat, nem majmolnak senkit, hanem belső meggyőződésből teszik, amit tesznek.
2011. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Lehet h te még nem találkoztál olyannal,de (itt is) nagyon sok van aki élbol legyilkososz mindenkit aki húst eszik. Meg próbál mindenkit megtéríteni h minek esznek húst. Én már éloben is találkoztam párral.
2011. dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Salx Narval ***** válasza:
23%
Végigolvastam ezt a vegán írást és az jár a fejemben, hogy vajon az erdők és mezők termőföldé való átalakítását, miért nem érzik az állatok kizsákmányolásának, közvetett elpusztításának? Nem csak az öl aki késsel teszi, az is aki az életterétől fosztja meg az állatokat önös céllal, mert ugye a zöldség és gabona sem a levegőben terem.
2011. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom ti hogy vagytok vele, szerintem ők nem agresszív emberek, inkább harciasak, például Pink. Aki látta a Raise Your Glass című száma videóklipjét érti mire gondolok... ők azt szeretnék,ha a többi ember belátná,hogy micsoda kegyetlenségek történnek a mindennapok során miattunk. Senkinek nem akarnak rosszat( épp ezért vegánok) ,de az igazuk mellett kiállnak.... igazi kis forradalmárok! :) És az evési szokások ne válasszanak szét embert és embert...
2011. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
24%
Sőt, mivel levegőt is vesznek, az állatoktól szívják el a fontos oxigént, szégyelljék magukat...
2011. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:13!

A húsukért tartott állatok is növényeket esznek, ráadásul jóval többet, mint az emberek.A hústermelés miatt sokkal több erdőt, mezőt alakítanak át szántóvá, legelővé.Az emberiség rohamosan növekvő igénye a húsra nem egyeztethető össze a fenntartható fejlődéssel.

2011. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van néhány aki nagyon bunkó módon próbál téríteni. Én vegán vagyok, de a hátamon feláll a szőr néhány ismerősömtől, akik mindenkit támadnak, ahelyett hogy türelemmel és érvekkel próbálnának előrébb jutni. ezek az emberek csak elijesztik a mindenevőket. Többet ártanak ezzel mint használnak. A többség nem ilyen. De ez a kis százalék sajnos rossz színben tünteti fel az összes vegánt.
2011. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Salx Narval ***** válasza:
42%
Hát igen, van ez úgy, hogy az emberek azt sem akarják meghallani, ami esetleg elfogatható törekvés lenne, ha agresszív módon tálalják. Természetesen értem a törekvést és talán még a fiatalság tüze is belefér, de ha ezt egy józan gondolkodású emberrel szeretnék elfogadtatni, akkor sajnos ész érvekkel és kivitelezhető megoldásokkal kellene előállni.Az sajna kevés, hogy tiszteljük a természetet és az életet. Már csak azért is, mert a léthez, a vegánoknak is ép úgy élettér kell, mint a többi embernek, az élettér viszont áldozatokat követel, vagy így, vagy úgy. Sok az ember ez a fő probléma, nem az, hogy ki mit eszik. Ezen a földön, csak más élőlények kárára létezhetünk, természetesen lehetne humánusabban is és ez nem feltétlenül a növényevést jelenti.
2011. dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

én pedig a húst is evő embereknél vettem észre erőszakosságot a vegákkal/vegánokkal szemben... érdekes...

6 éve nem ettem húst.

18L

2011. dec. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!