Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánok, miért olyan erőszak...

A vegánok, miért olyan erőszakosak másokkal?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 14:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
48%

A VEGÁN életforma egy újhippi műirányzat figyelemhiányos és ritkán szexelő embereknek. A mai világban képtelenség a vegán életforma, hacsak nem tartja be az alábbiakat

- nem fogyasztasz gyógyszereket, melyeket többnyire állati fehérjékből állítják elő

- nem vesz olyan kínai terméket, ami környezetszennyező módon lett előállítva mint festett textília, festék, festett petrokémiai származék (turis táska műanyag fityegője)

- nem ül kocsiba, aminek rettenetesen környezetszennyező és erőforrásigényes az előállítása (gyk: élettér)

- nem lakik könnyűszerkezetes (fa) házban, melyért milliósszám irtják az őserdőket (gyk: élettér)

- nem lakik betonszerkezetes házban, mivel a cementet sem a zöldséges hátsó raktárában állítják elő napenergiával

- Mobiltelefon? Ájped? Mekbúk? Lítiumos akksival, amit valami indiai/afriaki erdő szélén halmoznak fel?

- csak biozöldséget vesz, nem pedig madarak pusztulását okozó permetezett tömegsz@rokat

- Kutyájának/macskájának nem vesz kutyakaját/amcsakakját, amibe a milliótonna szám lehalászott krillből tápolt halakból készül a fehérje.


Ez a "vegán vagyok és nem vagyok gyilkos" max az állatot sose látott romkocsmás tinihippik főmondása, akik nem gondolják végig mit is mondanak, mert inkább elvek szerint élik életüket és nem dugja meg őket senki. Ha valaki tényleg védeni akarja az állatokat, akkor kevesebbet fogyaszt, esetleg önkéntes munkában dolgozik állatmenhelyen/állatkórházban. Addig csak a száhja jár és műéletet él -ami ráadásul egészségtelen-.

2011. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
nem a vegákra gondolok, hanem a vegánokra, a vegánok a vegákat is utálják.
2011. dec. 16. 16:12
 13/33 anonim ***** válasza:
42%
Az egyik osztálytársam vega. Lépten nyomon hangoztatja, hogy ő az. Órákat tud róla beszélni, úgy hogy közben senkit nem érdekel a társaságban. Tavaly elmentünk egy napra így főzőcskézni. Húst nem evett, de a főtt tojást simán lenyomta. Nekem nincs vele bajom. Lesz.arom, hogy mit eszik-mit nem. De a mai fiatalok nagy része tényleg csak az amit leírt az előző kommentelő.
2011. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Akiket ismerek vegánok, azok nem ritkán szexelős típusok.

Én voltam mondjuk a hibás, hogy a vegetáriánus kérdésnél tettem fel a kérdést, a vegán az tök más mint a vegetáriánus

2011. dec. 16. 16:27
 15/33 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj (de nem csak ebben a dologban hanem egy csomó mindenben) h sok ember csőlátásban szenved. Bármit mondasz nekik akkor is nekik van igazuk és az a jó amit ők csinálnak. Ezek azok a húsevők akik lehülyézik a vegákat és ezek azok a vegák akik legyilkosozzák a húsevőket. Esz érveket persze csak nagyon ritkán tudnak felsorakoztatni az álláspontjuk melett. Ha meg igen akkor annak a fele sem igaz csak ők elhitték. Nem a vegákkal vagy a húsevőkkel van a baj hanem az EMBERREL
2011. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
85%
Ez személyiség függő. Akit én ismerek, az nem erőszakos.
2011. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
68%

Csak olvassátok el, mit írtatok ide, aztán csodálkozzatok tovább. Szégyelljétek magatokat.

Itt van mindenre a válasz:

[link]

2011. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
13. Válaszolonak nagyon igaza van szinte leirta a gondolataimat.
2011. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
aki tojást, mézet, tejfélét eszik az nem vegán, az vegetáriánus!
2011. dec. 16. 23:09
 20/33 anonim ***** válasza:
48%
a leirtak alapjána vegánok akkor már a túlságosan szélsőségesek... nekem ilyenkor mindig az indiánok jutnk eszembe: közel álltak(állnak) a természethet mégis fából és állatbőrből készült "házakat" tárgyakat használtak. És húst is ettek
2011. dec. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!