Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan ember, akit érdekel...

Van olyan ember, akit érdekel Japán? Mert engem nagyon! És szívesen beszélgetnék másokkal is ezekről. Mert kevés olyan embert ismerek, aki még ugyancsak annyira imádja azt az országot mint én!

Figyelt kérdés
Amúgy nem csak egy anime-rajongó vagyok vagy ilyesmi.Persze azokat is nagyon szeretem, de nem csak az érdekel.Imádom a zenéjüket, az embereket, a városokat...Egyszóval MINDENT!!!:)
2011. nov. 16. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem tetszik a zene, és a szép kilátás, főleg cseresznyevirágok:D
2011. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem az animéket, a zenéjük is tetszik, bár sokat nem ismerek, de tetszik :D

Én is alig ismerek hasonlóan "beteg" embereket :D

Ha gondolod, akkor írj, és beszélgethetünk^^

2011. nov. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, nem is tudod még mennyi.. A közösségi oldalakon is lehet ilyenekkel beszélgetni. pl. naruto-kun.hu fenn van a facebookon is, és az ottani emberek is nagyon barátságosak, és nem csak az animéket szeretik, hanem Japánt, a japán kultúrát, japcsi zenét, és a többit.
2011. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én nagyon szeretem Japánt. Ha legalább 20 leszek, és lesz pénzem tuti elmegyek legalább 1 hétre. Jaj, de várom. Egyébként én is nézek animéket. Főleg azért szeretem, mert bemutatja milyen Japán.
2011. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem japán!! :) Örülök hogy nem csak én vagyok odaérte ennyire :D Majd kiszeretnék menni Japánba és mindent látni szeretnék!! :)) <3
2011. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Énis nagyon szeretem őket *___*

Most ez a kedvenc japán zeném: $

http://www.youtube.com/watch?v=LwMuHy8t_Vk&feature=topvideos..

Szinte mindenki aztmondja , hogy szar .. XD

De sztem nagyon jó ((:

2011. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát igen, a közösségi oldalak után én is úgy vadászom mint egy megszállott:)))Amúgy köszönöm a válaszokat, örülök nagyon nekik!!

És én is ki szeretnék majd menni feltétlenül Japánba, ha sikerül akkor egyetemre, ha nem akkor egy kicsit később, mert nekem ez az álmom*-----*

És az előző válaszolónak:KÖSZI, HOGY ELKÜLDTED A ZENÉT, BIYTOS VAGYOK BENNE, HOGY KARÁCSONYKOR REGGELTŐL ESTIG EZT FOGOM HALLGATNI:)))ÉS A KARÁCSONY MINDJÁRT ITTVAN XDDD:P

2011. nov. 18. 07:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem a japánokat. A zenéket a legjobban, főleg Nana Kitade-t és Ayumi Hamasaki-t. Szívesen beszélgetnék veled. :)
2011. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az előző válaszolónak:

Juj, de jó, meghallgattam néhány számukat és nagyon tetszettek...írj nyugodtan egy privátot és akkor majd még beszélhetünk:):):):):)Oké?

2011. nov. 21. 18:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Namie Amuro-tól a Come című dal tetszik nagyon :)) Egy kicsit lassú de szeretem :)
2011. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!