Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Egy vegetáriánus is lehet izmos?

Egy vegetáriánus is lehet izmos?

Figyelt kérdés
Mert ugye aki testet épit annak sok hust kell ennie és ezért nem tudom hogy eg vega is lehet izmos? (nem kigyut állat csak szép izmos.)

2011. dec. 30. 13:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vega vagyok, lány, izmos, persze nem kigyurt állat XD
2012. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, nem kell sok húst ennie annak, aki testet épít. amúgy meg, ja, lehet, hogy a dögnagyállat Fekete László felemeli nem tudom mekkora súlyt. és aztán? pihen egész nap...hosszútávú, folyamatos terhelést tuti, hogy nem bír, mondjuk egy maratont. és az összes igavonó állat növényevő, míg pl. az oroszlán a nap nagy részében pihen, és csak nagyon pici ideig fejt ki erőt.
2012. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
igen viszont abban a nagyon pici időben széttép egy gazellát vagy egy elefántborjút...rengeteg ideig kibírja táplálkozás nélkül feltehetően az izmaiban lerakódott rengeteg tápanyag miatt...mellesleg nemhiszem h. túl sok köze lenne a húsevésnek a kardióhoz aki alapvetően vékony sovács zsírmentes stb az álltalában jobban bírja a futást...de hát nemtudom én kább vagyok egy 2 ajtós szekrény mint egy kis duracellnyuszi
2012. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12: Állításod megdöntve: Szánhúzó kutya.
2012. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!