Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek állandóan éhes?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és már másfél éve nem ezsek húst, de állandóan éhes vagyok, kérlek ne azt írjárok,hogy egyek húst, mert arra már nincs esély.Bármikor eszek, nem lakok jól, de nem is hízok, vékony vagyok és nem nagyon hízok, a háziorvosom aztmondta, hogy nincs semmi bajom, mivel tojást eszek és iszok tejet,de ngem ez akkor is nagyon zavar.
2012. febr. 23. 16:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

jajj ez a sok okos orvostanhalgató:-) annyira tudják mi kell az embernek, amúgy az orvosok is helytelenül tanítják tanulják, egy embernek nincs szüksége húsra!

én ismerek nagy darab nem kövér embert aki nem eszik húst x10éve és semmi baja sosem beteg. a gyerekem nem eszik húst, kihányta első perctől, és 2kg-mal nehezebb mint a kortársai, arányosan húsos, nem kövér, a combjai helyes húsosak, és semmi baja... ennyit a húsról, amúgy hallanátok a sok károgó varjút a környezetemben kezdve az óvodával az orvosával a nagyszülőkkel, hogy így meg úgy lesz rossz a gyereknek, mégis ő sokkal kevesebbet beteg mint a többiek...

2012. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ja és a tipp, egyél pizzát teljes lisztből hihetetlen változatosan el lehet készíteni minden nap más lehet:-) persze ne csak ezt egyél de ez elég laktató
2012. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Persze, húst azt ne egyen, de pizzát azt zabáljon... Gratulálok...
2012. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!