Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok! Adnátok pár...

Vegetáriánusok! Adnátok pár jó könnyen elkészíthető, laktató étel tippet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 13:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#10!


Lehet ebben is valami, nem kizárt, hogy a fogazatunk alakult valamelyst (bár ősember fogazatát tekintve nem sokat), a bélrendszerünk mindig is hosszú volt, és az meg tényleg a növényevés egyik fő ismérve.

A kérdezőnek válaszolva:

Én sem vagyok vegetáriánus, de nem szeretem annyira a húst, így sokfélét eszem. Kedvencem a rántott sajt. Persze minden rántott dolog jöhet. Karfiol, csillagtök, stb... És egy kicsit megmosolyogtató, de időnként egy nagy tányér tejbegríz is betévedhet. Persze ezek nem receptek, csak tippek....

2012. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Mivel a héten a kelkáposzta-főzelékből nem lett semmi, a hétvégén valamelyik nap a rántott máj mellé megcsinálom a rántott kelkáposztát is, petrezselymes krumplival, csemege ubival.

Ha ebből az egészből a májat elhagyod, máris van egy adag zöld-kajád neked is!

2012. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Pikáns tojáskrém recept

Hozzávalók:


6 keményre főzött tojás

1 db hagyma

1 evőkanál mustár

2 dl tejföl (joghurt)

1 evőkanál finomra vágott petrezselyem

Tengeri só


Elkészítés:

A kemény tojások sárgáját villával törd össze, a fehérjét pedig vágd olyan apró kockára, amilyenre csak tudod. Ehhez add hozzá a tejfölt, a mustárt, a sót és a petrezselymet s lehetőleg egy picit még tedd vissza a hűtőbe, hogy az ízek összeérjenek.


Elkészítési idő: 30 perc

2012. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem birom ki! Imádom a tejbegrizt, úgyhogy csak szorgalmazni tudom az ötletet!

Csinálhatsz krumplisalátát: két krumpli kocskázva, megfőzve (majdnem teljesen puhára), 1 hagyma apróra vága, zöldborsó, kukorica, egy répa karikázva, vajon párolva, só/vegeta, bors, majonéz és tejföl izlés szerint. Én szoktam bele bacon-t is tenni a húsosabb fajtából, de te elhagyhatod nyugodtan!

2012. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Vega pizza!:)Én ugyan nem vagyok vega,de IMÁDOM a vega pizzát!!Receptek itt: [link]
2012. ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 mark9111 válasza:
0%
Legelj egy kanyarászást az udvarban! :D Könnyedén el készül és ha elég sokáig folytat jól is laksz!
2012. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Tepertőkrémes kenyér!!! Xd
2012. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 claidheamohmor ***** válasza:

Nem vagyok vega, és nem olvastam az összes kommentet, de a padlizsánkrémet írták már?

Amúgy a mindmegettét ismered?

( [link] )

2012. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
...vagy Váncsa István szakácskönyvét nézd meg, rengeteg vega recept van benne. (Megjegyzem, az ember mindenevő, igy a szervezetének szüksége van azokra az anyagokra is, amelyek kizárólag a húsfélékben találhatóak meg!)
2012. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
gyerekek! nálunk az egyszerű és laktató étel a paprikáskrumplival kezdődi. csinálhatod zöldségekkel akkor hamis gulyás. vagy a lecsó
2012. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!