Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szeretnék vegetáriánus lenni,...

Szeretnék vegetáriánus lenni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nagyon imádom a húst,főleg hogy apám szakács volt és istenien főz. De az állatot nagyon sajnálom. (Nem kérek hülye beszólásokat hogy vmit enni kell,meg h az ember mindenvő!Csak az én dolgom h mit eszek meg!)Szóval hogy gyógyuljak ki a húsmániából? Segítsetek lécci
2008. máj. 25. 23:45
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Ha azért akarsz vegetáriánus lenni mert szereted az állatokat, akkor nem az étkezési szokásaiddal van baj... Ha viszont azért szeretnél mert az egészséges életvitelhez tartozik, mindjárt nem kéne piros/kék tányérokkal bajlódnod heti 2-3 alkalommal.
2009. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
miért akar valaki vega lenni ha szereti a húst?
2009. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
66%

Szerintem ez egy nagy butaság, hogy azért kínzod magad, hogy néhány bocinak jobb legyen. A valóságban ezzel nem segítesz egy állaton sem, hogy nem eszed meg. Azért tenyésztik az állatokat, hogy levágják és megsüssék. Ha nem Te, akkor majd valaki más fogja megenni. Ha ráadásul szereted a húst, akkor nem tudom mi vezérel, a húsnál mennyeibb étel nincs a földön!

Én húsfüggő vgayok, ha egy napot is ki kell bírnom hús nélkül akkor belebetegedek. Azokat megértem, akik nem szeretik a hús ízét ezért nem eszi, az tiszta sor. De hogy jajjdeédes nyufi nehogy megegyük? Ez ellent mond az evolúciónak, beteg dolog. Fordulj pszichológushoz aki visszaszoktat a normális (húsos) étkezésre.

2010. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnél, csak ábrándozol róla.
2020. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!