Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegetáriánusok közt tényleg...

A vegetáriánusok közt tényleg ilyen sok buta ember van, hogy elhiszik ezt?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen az oldalon azt akarják bizonyítani, hogy az ember növényevő.


"A húsevőknek karmai vannak, mely a zsákmány megragadására és szétmarcangolására szolgál. Egy almát vagy egy reteklevelet nem kell ízekre szedni fogyasztás előtt, ezért a növényevőknek és természetesen az embernek sincsenek karmai (Darwin)"


1) Darwin soha nem mondott ilyet


2) Hülyeség, hogy a növényevőknek nincsenek karmaik mert a karom nem csak a hús szétmarcangolására szolgálhat, tehát 1000%, hogy ez az idézet nem Charles Darwintól van, ő biztos nem mondott volna ilyen hülyeséget.


Az írás többi részében meg a húsevőket és a növényevőket hasonlítják össze aminek semmi köze nincs az emberhez, mert az ember egy harmadik csoportba tartozik, a mindenevőkhöz.


2013. jan. 30. 16:51
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:

*


között

2013. jan. 30. 16:53
 2/49 anonim ***** válasza:
64%
hát vessen magára aki ezeket elhiszi, ahogy pedig te is mondtad az ember mindenevő
2013. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
39%

[link]


Ezt már megcáfolták.

Személy szerint nekem nincs bajom a vegetáriánusokkal,valamilyen szinten van benne igazság, mert ma már mégis csak több élőlényt gyilkolnak le az emberek feleslegesen , mint amennyi ételre valóban szükségünk van, DE azt már sose néztem jó szemmel, hogy vannak akik szabályszerűen meg akarnak téríteni és kikiáltanak bűnösnek, mert húst eszem.

Tulajdonképpen az összes húsevő állat a pokolba végzi majd és nem is tud róla...

Sajnos vannak annyira befolyásolható emberek akik ezt pillanatok alatt elhiszik és terjesztik.

Érdekes módon arra nem gondolnak, hogy a növény is élőlény, érez fájdalmat ugyanúgy csak nem ember által hallható hangot ad ki ennek kifejezésére...

2013. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
46%
a növénynek nincs idegrendszere, meg ilyenek, azért nem fáj azoknak. én is eszek húst, de tudom, hogy ha állatot eszem, annak voltak érzései, mielőtt levágták, a növényeknek meg nem.
2013. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
67%
Semmivel sem több mint a húsevők között, csak ők mást nyalnak be ugyanilyen elánnal. (nem vagyok vegetáriánus, szeretem a húsokat)
2013. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
16%

ma 18:20


A növényeknek nem kell idegrendszer az érzethez ennek utánanézhetnél mielőtt baromságot írsz. A google a barátod ha már tanulni nem tanultad.

2013. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
82%

a növényeknek nincsenek gondolatai, meg hasonlók. amúgy eleve egy csomó növény direkt azt akarja, hogy megegyék a termését, így a magjai a jó kis trágyával a földbe kerülnek.


Milyen érzésekre gondolsz a növényeknél?

Milyen hasonló érzése van, mint pl. egy rettegő kutyának?


guglin nem találtam ilyet, max a humor/ezotéria kategóriában.

2013. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
86%

Az 5. válaszoló vagyok.

Most komolyan itt akarjátok meggyőzni a másikat? Nem lesz belőle semmi csak acsarkodás, még nagyobb ellentét.

Szóval előre jelzem, bejelentem ezt a kérdést, mert provokáció. Nincs semmi értelme, csak viszályt akar kelteni, és már el is kezdte.

S hogy ezt miért írtam le? Mert a vegetáriánusokat provokálják, és én mint "húsevő" tartom ezt felháborítónak. Még mielőtt "húsevő társaim" felháborodnának azon, hogy az intoleráns vegák feljelentették a kérdést: nem, nem ők voltak.

2013. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Miért baj ha valaki rámutat a vegapropaganda hülyeségeire?
2013. jan. 30. 21:14
 10/49 anonim ***** válasza:
74%

Megnyugodhatsz, a moderátor szerint teljesen rendben van, hogy szándékosan egymásra uszítasz embereket.

Hogy mi a baj a kérdéssel? Az, hogy nem értelmes hangot üt meg, hanem egyből lehülyézed őket. Én se hallgatnálak meg, ha ezzel nyitnál, hiába lenne igazad.

2013. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!