Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegák, hogy álltok a csirkével?

Vegák, hogy álltok a csirkével?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok vega,de az egyik barátnőm az és kicsit meglepődtem amikor ott ette előttem a tejszínes csirkét,amikor meg rákérdeztem azt mondta hogy a csirke nem számít húsnak.

Eddig úgy tudtam hogy a halat szoktátok még megenni,de ő még azt sem eszik,mert hogy az hús.

Ti ezzel hogy vagytok?



2013. máj. 13. 12:37
1 2 3
 1/26 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék rá, mivel magyarázza. Növényi eredetű csirkével még nem találkoztam:) A barátnőd nem vega.
2013. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta hogy a csirke nem számít húsnak. "


Nem persze, főleg a jó Holland földön termett kései szüretelésű csirke az igazi! Mi voltunk kint 1x idénymunkán, annyi csirkét szedtünk a földeken hogy estére kukorékoltunk.

2013. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
Esetleg szemivega. Ők ehetnek baromfit és halat.
2013. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Aki a csirke vagy a hal közül bármelyiket megeszi, az egyszerűen nem vega.
2013. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőd nem vega, csak egészségesen akar étkezni, sokszor ezek az emberek vegának mondják magukat, mert így egyszerűbb, kevesebbet kell magyarázkodni, de valójában csak azoktól az ételektől tatózkodnak, amit a táplálkozástudomány egészségtelennek tart. mivel a fehér húst és a halat egészségesnek mondják, ők megeszik. egy igazi vega egyiket sem fogyasztja.
2013. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A vegetáriánusok nem eszik semmilyen állat húsát. Halevő és csirkeevő vegetáriánus nincs, azok nem vegák, max. divatból csinálják. Az ilyen embereknek nem ártana utánaolvasni, hogy az eredeti vegetarianizmus honnan ered és mit hirdet.
2013. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Aki csirkét megeszi, az nem vega, csak nem szereti a disznót/marhát.


A csirke és hal talán növény? Hol voltak biológia óra helyett? Ráadásul gerincesek. Hogyan legyen jobban állat szegény csirke?

2013. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
nem tudom,ő azt mondja hogy vega,ezért fura a dolog
2013. máj. 13. 12:58
 9/26 A kérdező kommentje:
amúgy nem igazán figyel az egészségére
2013. máj. 13. 12:58
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
az egy dolog, h azt mondja. én is mondhatom, h vörös a hajam, de közben meg akárki láthatja, h barna, úgyhogy a tények erősen rácáfolnak...
2013. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!