Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vega krónikus vashiánnyal,...

Vega krónikus vashiánnyal, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Vegetáriánus vagyok és semmilyen állati származékot sem eszek. Nemrég szültem, és azóta krónikus vashiányom van. Most felírtak gyógyszert, de érdekelne, hogy miket egyek , hogy valamilyen szinten helyrerázzam magam? ( a doki javasolta, hogy pisztáciát, diót, mákot, spenótot ) Egyéb ötletek, tapasztalatok? Húsevők rosszindulatú véleményére köszönöm nem vagyok kíváncsi! Előre is köszönöm a segítségeteket!
2013. szept. 5. 13:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Kedves "utolsó" Neked külön köszönet ezért a videóért! Annyira aranyos ez a Hölgy :) És milyen jól beszél..." a kólát nem félünk meginni..." Mondjuk én speciel nem iszok, de igaza van. Pont ma reggel ittam csalánteát :)
2013. szept. 21. 14:41
 12/12 anonim ***** válasza:
Évek óta vashiányos voltam, 2 hónapnyi húsmentes élet után mentem vérvételre, és láss csodát, jó lett a vas értékem :) én Vas pezsgőtablettát szoktam inni minden nap, ebbe van B3, B6, B12 vitamin és folsav is, nálam bevált, próbáld ki Te is :)
2013. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!