Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegetáriánusok nem esznek...

A vegetáriánusok nem esznek eperjoghurtot?

Figyelt kérdés
Ugye azt többnyire a bíbortetű nevű állattal színeznek. Akkor az is tiltólistás?
2014. jan. 4. 13:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

kedves Ábel Péter,


aki halat fogyaszt, az NEM vegetáriánus! mondjon magáról bármit, nem az, mert a hal az bizony ÁLLAT! a többiben igazad van, talán annyit még, hogy az utolsó csoportba tartozók a VEGÁNOK, ők semmilyen állati eredetűt nem vesznek magukhoz - és ez alatt nem csak ételt értek, hanem pl. gyapjú ruhaneműt, bőrholmikat, satöbbi...

2014. nov. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én vegetáriánus vagyok, és eszem ilyesmit. Az egyedüli titok az, hogy csak olyat veszek meg, amelyet más módon színeznek.Mindig megnézem a címkét,és láss csodát: a legtöbbet eper, vagy céklalésűrítménnyel színeznek.

Igazából egy ritka barbár színezési módszernek tartom ezt a kárminosat.-,- Nyílván más élelmiszerek színezésére is használják, de mindig meg kell nézni mit veszünk. Nem tart olyan sokáig elolvasni mit raknak bele.

2016. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt kihagytam, hogy természetesen van olyan joghurt amiben megtalálható a zselatin, nyilván azt is kerüljük nagy ívben.
2016. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!