Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen előnyei vannak a...

Milyen előnyei vannak a vegetáriánus életmódnak?

Figyelt kérdés
Egy hete döntöttem emellett az életmód mellett, úgy döntöttem, képes vagyok lemondani a húsról. Az anyukám évek óta vega, és egy barátnőm szintén. Azon túl, hogy állatok életét mentem meg az erre az életmódra való áttéréssel, számomra milyen pozitív hatásai lesznek? 15/L
2014. jún. 8. 17:21
1 2 3
 21/27 lencsefőzelék ***** válasza:

Hosszabb életed és egészségesebb öregkorod lesz, nem fogsz betegségektől szenvedni, mint a "fejlett" nyugati civilizáció társadalmának a nagy része. Most olvasom John Robbins: Százévesen egészségben c. könyvét ( [link] ), amiben arról van szó, hogy mennyivel egészségesebbek, energikusabbak az abházok, a vilcabambaiak, a hunzák és az okinawaiak még 90-100 évesen is, mint pl. az amerikaiak. Az étrendjük 90-99%-a növényi eredetű. Persze az sem mindegy, hogy mit eszel, mert a fehér lisztes és cukros, ill. egyéb mesterséges élelmiszerek sem az egészségünket szolgálják. Zöldségek, gyümölcsök, hüvelyesek, olajos magvak, gabonafélék, ez az öt fő táplálékcsoport, és az utóbbiból is a teljeskiőrlésű a jó.

Magamon is észreveszem, hogy amióta nem eszem húst, több energiám van, jobb a sportteljesítményem is. Igaz, hogy fogytam pár kilót, de ez elenyésző a vegetáriánus/vegán életmód sok előnyéhez képest.

2014. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
32%

Természeti népekkel dobálózni könnyű, kedves utolsó. A paleolit táplálkozás követői is fölmutatnak rengeteg természeti népet, akik hús és zöldség(50-50%) alapú étrendet követnek, és ugyanúgy rengeteg ideig élnek, sok civilizációs betegség ismeretlen náluk.


Tudod miért? Mert nem esznek szintetikus mérgeket, és minden nap mozognak. Ennyi.


A hús elhagyásának nincs előnye. Szoktak dobálózni a köszvénnyel, ami a disznóhúsban lévő húgysavtól alakul ki... de akkor ne öntsük ki a gyereket a fürdővízzel együtt. Ne együnk disznóhúst. A többit lehet.


Szokták még a koleszterint mondani. Ez kiküszöbölhető lenne sovány csirkehússal, ha igaz lenne, de az a ciki, hogy már rég bebizonyították, hogy a koleszterint nem táplálkozással visszük be a szervezetünkbe.


Zsírokra szükség van. Legyen növényi, legyen állati, sokkal, de sokkal egészségesebb nagyrészt erre támaszkodni, ha energiabevitelről beszélünk, mint a szénhidrátban gazdag gabonákra. Itt nem kell számolni glikémiás indexel, sem gluténnal, ami a tévhittel ellentétben nem csak a gluténérékenyekre van rossz hatással. Ez szokott sok vega étrend hibája lenni - túl sok gabonát esznek. Nem lenne szabad. Ne vegye magára akinek nem inge.


Lakto-ovo vegetarianizmus. Lol. Fehérjebevitelt tejtermékekre alapozni egyszerűen badarság. Tejtermékeket eleve nem kellene egyáltalán fogyasztani. Most kezdjem el sorolni? Tejcukor - felesleges, haszontalan szénhidrát. Tejzsír - szintén haszontalan zsír. Tejfehérje - a kedvező aminosavprofilja ellenére a tejfehérje(80%kazein,20%tejsavó) kazeintartalma miatt nehezen emészthető. Nehezebben, mint a hús. Akkor meg tök hülyeség azzal példálózni, hogy a vegák kajája könnyebben emészthető mint a vegyes étrendűeké. A tojással amúgy tényleg semmi gond.


Vegetáriánusoknak a fehérjebevitelt célszerű lenne főként tojással, és nagy mennyiségű olajos maggal megoldani. Magokból többfélét kéne fogyasztani, mert mint tudjuk, nem teljes aminosavprofilt tartalmaznak, ki kell hogy egészítsék egymást.


Írta valamelyik hogy a "gyilkolás bűnétől" megszabadul a vega. Erre nem is írnék semmi komolyat. Aki komolyan ezért nem eszik húst, az keressen fel egy pszichológust, mert komoly, elfojtott érzelmek lehetnek a háttérben. Gyilkosság megölni egy olyan állatot, amit nem eszel meg. Gyilkosság élvezetből megölni egy állatot. De ha azért ölöd meg hogy megedd, az már közel sem gyilkosság. Az a természet rendje. Ja, hogy te ember vagy, és nem állat? Ez esetben szabadon dönthetsz hogy eszel-e állatot, vagy nem. És nem ítélheted meg miatta a másikat, hogy hogyan dönt.


Egy szó mint száz: hús nélkül is lehet egészséges, teljes étrendet összehozni. Minden pótolható növényi kajával. Csak ehhez először utána kell járni hogy mit hogyan... mert az átlag vega, aki kenyeret eszik zőccséggel és azt várja hogy egészséges legyen, pofára fog esni.

2014. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ja, a kalciumbevitelt kihagytam. Ha nem tejtermékekből, akkor miből vidd be? - kérdezné a laikus.


A tejtermékek kalciumtartalmának egészen apró része tud felszívódni, a többivel csak küszködik a szervezet. A spenótban, és még sok zöld növény viszont tele van kitűnően felszívódó kalciummal.


Nos, simán lehet pótolni azokat a tápanyagokat amiket tejjel vinnél be.


Akkor mi is ez a lakto-ovo vegetarianizmus? Ha már valaki ad az egészségére, illene nem inni a tejet.

2014. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Az ember mindenevő!
2014. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akik mellette érveltek, valóban szinte mindenben igazuk volt, illetve az ellenkezőknek is mondanám, hogy azóta tisztább a bőröm, energikusabb vagyok és nagyobb a teljesítőképességem. Aki a tojást említette, annak jelzem, hogy a tojást és javarészt a tejet is termelőktől szerezzük be.
2014. júl. 18. 19:05
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerekkorom óta nem ettem meg a húst s az állati fehérjéket se preferálta a kis szervezetem :) tehéntejci kiütések felpuffadás, tojás úgyszintén s megszállott húsutáló voltam ( pl előszeretettel köptem szembe anyukámat az első csirkefalatkákkal pár évesen, az oviba pisilés helyett a hust kiköpni mentem a wc-be ebédkor. Kb annak idején az egész család sopánkodását kellett szegény édesanyámnak hallani h mi lesz ebből a gyerekből ? :)

S köszönöm jól vagyok egy életerős egészséges gyerek voltam aki soha semmilyen betegséget nem kapott el/ kivéve a kötelező gyerekbetegségek, himlők mert ugye azt muszáj/ 15 évet végig sportoltam s sportolok mai napig is hús illetve részben hús nélkül/ mert a halat szeretem/ de ezen kivűl nagyon ritkán sőt egyátalán nem ettem húst régebben / jelenleg is párom késztetése a csirkemell de ahhoz is meg kell erőszakolnom magam/ semmilyen hiánybetegségem nem volt, sőt én érzem hogy a húsételektől/ kivétel hal/ nehézkesebb vagyok, sőt egyenesen szarul vagyok úgyszintén a tejtermékektől is.A vega étrend soha nem volt egészségtelen legalábbis számomra nem, nem hiányzik a húsétel pedig intezív sportot űzök / súlyzós edzés/ fejlődöm mégis/ fehérjeportól ki vagyok/ vérképem tökéletes s minden laboreredményem, igaz heti 2szer eszek halételt s növényi fehérjéket de cukor zsír haszontalan szénhidrát hosszú ideje kilőve s rettenetes jó a közérzetem én attól vagyok szarul ha húst eszem. Szerintem csak előnyei vannak én ugyanúgy felnőttem mint az osztálytársaim sőt! mivel kézi s röplabdáztam egy 16-18 éves lány fejlettségi szintjének megfeleltem 13 évesen ezt kell hogy mondjam.Mai napig semmi bajom nem maradtam el a fejlődésben bár nem dicsekedhetek súlyfelesleggel sem :) mert karcsú voltam világ életemben. Nekem csak előnyei vannak frissebb aktívabb vagyok ahogy jön a káros fehérje/ döghús/ végem van s szó szerint. Arról nem is beszélve amiről nem beszélnek hogy a leőlt állatokba stresszhormon szabadul fel ami bizony bekerül az emberi szervezetbe s károkat okoz hosszútávon. Mint ha természetes úton távozik az állat az élők sorából.Érdemes az állatvilágból kiindulni a húsevő ragadozó állatok agresszív természetűek viszonylag korán halnak/ nálam az állatok halnak, nem döglenek mivel számomra felérnek egy emberi lénnyel sőt, de ez most mellékes/ a növényevő állatok békés természetűek s sokáig élnek/ lásd, elefánt teknős/ a hús több kárt okoz az emberi szervezetbe mint a növények s egyéb nyomelemek. Sőt az erős húsevő egyének hajlamosabbak különböző érrendszeri s számos más betegségekre a hús savasítja a szervezetet terheli a veséket/ különösen a disznóhús, marha/.Természetesen ettől függetlenül nem zárom ki a hús fontosságát az emberi táplálkozást figyelembe véve, én csak személyes tapasztalatomból indultam ki de ettől lehet másnak nem ugyanaz mert ugye különbözőek vagyunk másképp reagál a szervezetünk.

2015. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én még így utólag annyit tennék hozzá hogy a Magyar konyha az egyik legegészségtelenebb a világon. S sajnos a magyar népesség jó része különösen az idősebb korosztály 50 60 év körüliek ragaszkodnak mai napig az amúgy ízében igencsak remek, egészség szempontjából kevésbé magyar gasztronómiához.A magyar konyha sajnos tele van húsételekkel rendkivül haszontalan értéktelen tápanyagokkal kiegészítve, minden agyon van főzve sütve rántva. Zsírban, olajban, fűszerben, cukorban szénhidrátban jócskán gazdag s természetesen abból is a legrosszabb, tele lisztes élesztős cuccokkal. Az egészségügyi mutatók a bizonyítékok s a személyes tapasztalatok közvetlen a rokonok meg ismerősök mind mind szív, érrendszeri cukor bajokkal küzdenek a legtöbb öreg ezért is jár orvoshoz s átlagban a magyar is korosztálytól függetlenül. Rengeteg háztartásban mai napig csúszik a rántott csirkecomb krumplival, a jó kis házipörkölt,töltött káposzta ami úgy felnyomja a koleszterinszintet hogy kb az arra hajlamos nagypapát viszi is a mentő 100as cukorszinttel koleszterinszinttel a kórházba s mégis azért azt a kis füstölt kolbászt meg szalonnát még benyomom.A magyarok halálozási rátája többnyire szív s érrendszeri a helytelen magyar táplálkozás végett. S a hús nem mellékes.
2015. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!