Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Van előnye és a hátránya a...

Van előnye és a hátránya a vegetarizmusnak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 14:03
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
54%
Nem baj ha nem eszel húst legalább több jut nekem:)
2010. febr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Szívesen odaadom:)

:D

2010. febr. 21. 09:40
 23/25 anonim ***** válasza:
77%

Diétázom, mert muszáj..

És amióta diétázom olyan minimális hús eszem, hogy én is megdöbbenek rajta..nem kívánom..inkább tejterméket,túrót,sajtokat,tejet,tojást. Ezeket viszont kí-

vánom,akár kenyér nélkül a rántottát is ...

Ha hús az ebéd, akkor a párom szerint is nagyon -nagyon kicsit eszem, mert egyszerűen fordul egyet a gyomrom...

2010. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ne hidd el, hogy feltétlenül szüksége van az emberi szervezetnek a húsra. Akik naprakészen követi a témát, azok tudják. A sok elavult nézet kering még mind a mai napig, újra és újra csak azt szajkózzák gondolkodás nélkül, ahelyett, hogy egy kicsit is utána néznének. Minden tápanyag, nyomelem, vitamin és minden egyéb beszerezhető növényi forrásból.

Mikor mi vegák voltunk, fogyasztottunk tojást és tejterméket is. Azaz: ovo-lakto vegetáriánus.

Soha semmilyen hiánybetegségünk nem volt!

Nagyon fontos érv, hogy sajnálod az állatokat. Tarts ki mellette.

2010. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Szia!

Jó rég írtad ki a kérdést, de ha látod ezt a választ megszeretném kérdezni, hogy még mindig vega vagy-e vagy már feladtad. Én 10 éves korom óta vagyok az és semmi bajom nem lett belőle.

2014. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!