Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegetáriánusok szoktak...

A vegetáriánusok szoktak kivételt tenni?

Figyelt kérdés
Nem szokták néha kívánni a húst. Vagy olyan helyzetben ahol vendégségben vannak olyan helyen ahol hús van mit tesznek?
2015. márc. 10. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor nem lennénk vegetáriánusok. Van szánk, tudjuk vele mondani, hogy "köszönöm, nem kérek", ha húst kínálnak. A kivételt tevő vegetáriánus olyan lenne, mint egy tíz éve tiszta drogos, aki csak kivételesen, buli esetén lövi be magát.
2015. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

?? A kérdést nem tudom értelmezni. Mi a fenéért kívánná valaki a húst, aki elítéli, undorodik tőle?


Te kívánod azokat az ételeket, aminek a szagától a hányinger fog el? Legyen az épp a káposzta, a brokkoli, a spenót vagy a hús, tökmindegy. Mindenki utál valamit, és amit utálunk, azt a legritkább esetben sem kívánjuk meg...


Ha vendégségben csak húsos étel van, nyilván nem eszek. Jártam már nem egyszer így, hogy csak a köretet tudtam megenni, ez van. Nem gondolatolvasó az ember, ha előre nem szólok, nem tudhatják.

2015. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran. (Ha kukacos a cseresznye:-))))
2015. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én vegetáriánus vagyok? Nem is tudtam. o.O


A kérdésre válaszolva, nem szoktak. Miért kívánnák meg a húst? :)

2015. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Pl azokra gondoltam, akik nem a húsundor miatt, hanem egészségügyi okok miatt lettek vegetáriánusok.


Én sajnos soha nem voltam megértve. Kisgyermek korom ota mondtam szüleimnek, nagyszüleimnek, hogy vegetáriánus akarok lenni, mert utálom a húst (csirke mell kivétel). Erre csak a támadás ért, hogy ne kezdjem megint a hülyeségeimet, és volt eset ha nem akartam éhes maradni kénytelen voltam megenni a húst.


Most már más a helyzet. Felnőtt vagyok, én döntök. Csak kíváncsi voltam más hogy van ezzel.

2015. márc. 10. 19:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem értem így sem. Akinek az egészségére ártalmas, orvosi ajánlásra nem fogyaszt, az miért csábulna el?


Ez kb. olyan kérdés, minthogy egy cukorbeteg néha megkockáztat-e egy kórházi látogatást egy extra cukros sütivel :D

2015. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vegetáriánus vagy, hanem szimplán válogatós.
2015. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
A hús szagától is rosszul vagyok, nemhogy megegyem... :)
2015. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Valóban nem voltam/vagyok az, viszont szeretnék az lenni. Most, hogy már kicsit többet informálodtam, tényleg hülye kérdét tettem fel.


De azért köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 12. 18:25
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kívánom meg a húst, mindig is utáltam. Ha csak húsos kaja van, eszek vajaskenyeret.
2015. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!