Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegetáriánusok szoktak...

A vegetáriánusok szoktak kivételt tenni?

Figyelt kérdés
Nem szokták néha kívánni a húst. Vagy olyan helyzetben ahol vendégségben vannak olyan helyen ahol hús van mit tesznek?
2015. márc. 10. 18:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nálam is ez van, inkább nem eszem semmit, ha csak hús, vagy húsos étel van valahol, nem szeretem az ízét, viszolygok tőle, és minél régebb óta nem fogyasztok húst, annál intenzívebben érzem azt a viszolyogtató fura mellékízt, ami csakis a húsra jellemző, és már ezért sem bírom megenni; ebből következően "kívánni" aztán meg végképp nem kívánom, így "elcsábulni" sincs mire, a kísértés nekem az édesség, ha ételekről beszélünk... ;)
2015. szept. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Aki igen, azt nem nevezném vegának, csak szimplán kevés húst eszik, ami persze az ő dolga, az se baj, de nem vegetáriánus. Az egy életmód, aminek pont az a lényege, hogy nem eszünk húst soha, vagy alyan ételt ami tartalmaz húst, esetleg hússzármazékot, állati zsírt, vagy zselatint. Én 6 éve érdeklődöm a téma iránt, most 2 éve, hogy egyáltalan nem eszem semmilyenn húst, nem is kívánom, undorodom tőle. Igazan mondjuk sosem szerettem, egész életemben meglettem volna nélküle. Nekem ez a termeszetes, es a környezetem, család és a barátaim tudjak, hogy nem eszem húst, nem csinalunk ügyet belőle, vendegségben mindig akad amit tudok enni en is, ha más nagyon nincs, akkor inkább eszem rizst, savanyúsággal, de a húsos fogasból nem eszem.
2018. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha kívánom a húst, eszek szejtánt vagy egyéb húsra hasonlító ételt.

Kivételt nem teszünk, aki kivételeket tesz az nem vegetáriánus.

2018. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!