Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Nem támogatnak a vegaságban (? )

Nem támogatnak a vegaságban (? )

Figyelt kérdés
Vega vagyok már két hete (öt éve már voltam vega kb egy évig ) és amiota az vagyok szerintem fogytam vagy öt kilót mert anya nem vesz nem vega kaját . Ma is hazajött vett mindenfélét még sajtgolyót is ( de abban mint kiderült van hús csak nem nézte meg rendesen). Így megy ez amiota vega lettem és kicsit bánt . Jobban is figyelhetne rám vagy nem ? 18/L
2015. jún. 23. 14:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem csoda hogy nem vesznek túl komolyan.. Egyszer vega vagy, utána nem, most megint..


Menj el vele vásárolni, ne tőle várd el 18 évesen hogy az éppen aktuális dilidnek megfelelő kaját hozzon.

2015. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%

Jaj, 18 éves pici bébike akire vásárolgatni kell, és ha nem csinálják úgy, ahogy neki tetszik, akkor hisztike van. Nőj fel.

A vegaság meg nem divat, mint egy hajszín, amit váltogatsz. Vagy az vagy, vagy nem.

2015. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Uristen .... Ja egy hisztis p*csa vagyok bocsassatok meg hogy épp most érettségiztem le és még nem kaptam munkát (bár kerestem ). A vegaságom meg 12 évesen persze hogy nem volt komoly . Most vált komollyá. De ti biztos szuletesetektol fogva azok vagytok és tuti hogy 18 évesen már eltartottátok magatokat . Köszi az értelmes válaszokat .
2015. jún. 23. 14:21
 4/27 anonim ***** válasza:
48%

Te figyu! Ne anyukad zsebere legyenek ilyen etkezesi szokasaid. Menj el dolgozni, teremtsd meg a korulmenyeket a hobortjaidra.


Persze normal korulmenyek kozott meg is beszelhetned, hogy mostantol ujra novenyevo lettel es majd ha anyukad ujra komolyan veszi a hiszteriaidat, ujra kapsz zoldseget is.

2015. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Lehetoleg azert ne fordulj a hagai nemzetkozi emberjogok biztosahoz :P
2015. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
Anyagilag nem tartottam el magam teljesen, de minden alkalommal elkísértem anyámat, segítettem a háztartásban, és így volt alkalmam megbeszélni vele, hogyan és mit vegyen. Ha munkanélküli vagy, akkor méginkább lenne időd, nem? Elég nagy vagy, nem azon kell sírni, hogy az emberek nem azt hozzák eléd, amit te elképzeltél. Ez igenis p*csaság. Te nem érzed? Köze nincs ehhez annak, hogy érettségiztél, meg van-e munkád. Egyszerűen felnőtt nő vagy (annak számítasz legalább is). És anyádat hibáztatod, mert a sajtgolyót nem olvasta el rendesen. Mi lenne, ha felkelnél a plcsádról és elmennél vele, segítenél, megmutatnád neki, mi jó neked? Ahelyett, hogy itt sírsz, hogy nem támogatnak. Nekik is szokatlan, arra gondoltál, hogy nekik a munka és az anyagiak tükrében lehet hogy komolyabb korlátaik vannak? Hogy nem érnek rá a hvlye apróbetűt elolvasni, vagy a teljesen vega cuccokat megvenni? Remélem, ez is eszedbe jut.
2015. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
:') utolsó előtti . Mint ahogy leírtam most erettsegiztem és rogton utana elkezdtem munkát keresni és már vissza írtak az állással kapcsolatban . És nem nem műkörmöt fogok belőle venni hanem a pénz felét hazaadom ...
2015. jún. 23. 14:28
 8/27 A kérdező kommentje:
Vagyis #4 es
2015. jún. 23. 14:29
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem erről van szó! nem a munkáról van szó! Otthon ülsz és várod, hogy hazavigyék neked a kaját, amit rendeltél. Ezzel van a baj. Nem ciki neked?
2015. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9%
Odafigyelhetne, de neked is lehetne annyi eszed, hogy beásd, hogy a vegaság gyerekes és hülyeség. Kicsit fel kéne nőni és komolyabban venni az életet. Főleg, hogy 18 évesen még fejlődésben vagy.. nem hiszem, hogy a vegaság jót tenne a szervezetednek. Az igaz, hogy anyukád egy kicsit jobban odafigyelhetne rád.
2015. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!