Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Válogatós, de főleg húst evő...

Válogatós, de főleg húst evő gyerekeknek ötlet kerti partira hús nélkül? Nem grillezve. Csak kinti kajálás lesz.

Figyelt kérdés
nem akarom őket meggyőzni hogy soha ne egyenek húst, csak annyi hogy én nem főzök senki kedvéért. az én gyerekem nem válogatós a brokkolit párolva tömi két pofára, szóval ő nem mérvadó. ötlet kéne aki már csinált ilyet. palacsinta és kakaós/fahéjas csiga lesz uzsira, de ebédre kéne valami komolyabb. Gondoltam bolognai-ra szejtánból mert azt minden gyerek szereti. szerintetek?
2015. júl. 8. 15:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
vagy hot dog szója virsliből? ötleteket lécci:)
2015. júl. 8. 15:34
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
hamburger hús szójából, húsmentes lasagna
2015. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
a szójás dolgok jók, nem is fogják észrevenni. vagy szejtán, a főtt tésztás dolgot általában szeretik, nyárson sült csöves kukorica, zöldséges fasirt
2015. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
A szilas szójafasírtjának egész tűrhető íze van és egy dobozból is elég sok apró golyót lehet csinálni, van több ízben is. És tök egyszerű megcsinálni. A bolognai is jó, de maszatosak lesznek nagyon.
2015. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Ha a gyerekek húst esznek otthon, akkor észreveszik a műkaját, bármit csinálsz. Főleg, ha válogatósak.

Ha te nem akarsz húst főzni, akkor csak vega vendégeket hívj! Előtte kérdezd meg a gyerekek szüleit inkább.

2015. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Ez azért kicsit olyan, mint ha azt mondanád, mikor vegetáriánus vendégeket hívsz, hogy te azért is húst adsz nekik, mert senki kedvéért nem főzöl külön.

Szerintem a szójás cuccokat észre fogják venni, gyerek koromban velem is próbáltak ilyesmit megetetni, de nem kellett.

Ha mindenképp húsmentes menü lesz, azért meg lehet próbálni például a szójafasírt golyócskákat, hátha megeszik, de mérget ne vegyél rá.

2015. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
zöldséges tészta, túrós tészta, fűszeres sültkrumpli rántott sajttal
2015. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, nekem ez furcsa. Én ha vegetáriánusokat hívok vendégségbe, akkor vegetáriánus kaját készítek. Ha húsevőket, akkor húsost.


A gyerekek azért elég nehezen eszik meg a számukra ismeretlen ételeket.


De te tudod...


Inkább próbálkozz olyasmivel, amit otthon is valószínüleg esznek. Gomba, rántott sajt, zöldséges, sajtos tészta, zöldséges rizs, fokhagymás túróval/sajttal töltött krumpli, tejföllel leöntve, gombás tojással töltött palacsinta.

2015. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
A rántott sajt tényleg jó ötletnek tűnik szerintem is. Azt sokan szeretik.
2015. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Önző vagy!
2015. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!