Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen uzsonnát vigyek?...

Milyen uzsonnát vigyek? Vegetáriánus vagyok és szeretnék egy kis változatosságot csempészni a mindennapi sulis étkezéseimbe mert általában müzlit és kekszet szoktam vinni

Figyelt kérdés
Szívesen fogadok jó szendvics vagy szendvicskrém recepeket

2013. szept. 5. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
falafelt pitában
2013. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ha lentebb görgetsz, ott találod magyarul is, hogyan kell megfőzni.

Ha megfőtt, találsz 1-2 receptet is az ízesítésre és a "csomagolásra".

De ha a keresőbe beírod, hogy: onigiri-receptek, találsz egy olyan oldalt is, ahol kismillió féle-fajta ízesítéssel vannak, édes-sós változatok. Lehet bennük bőven válogatni.

2013. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En sem eszem hust,ilyeneket szoktam venni: tejberizs, kremturo, danette puding, ezekhez veszek friss malnat,afonyat,szedret stb. Vagy joreggelt keksz,zabfalatok joghurttal, joghurtitalok. Mostanaban a Cserpes tejivoban veszek peksutit,vagy turmixot iszok reggel.

Ajanlom egyebkent a padlizsankremet,avokadokremet,turokremeket, sajtkremet magos kiflibe,friss zoldseggel. Ha csinalsz pancakeet vagy gofrit azt,is vihetsz.

2013. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lencsekrém, ez pirítóson vagy sima kenyéren is megfelel,egyszerűen isteni.


Recept: [link]

2013. szept. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm :) mentek a pontok ;)
2013. szept. 7. 00:10
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Vannak vega kolbászok, amik gabonából vannak. Én imádom, és legalább annyira változatossá teszi a szendvicsedet, mintha hús lenne benne. Én olyat is szoktam, hogy veszek egy jó nagy buci zsömlét, félbevágom, alul megvajazom és megtöltöm. Belerakok egy salátát, arra uborkát, paprikát, paradicsomot és szórok bele konzerv kukoricát. Ez mondjuk frissen elkészítve jó, mert ha nagyon lédús a paradicsom, akkor elázik a zsemle. Vagy süthetsz zöldségfasírtokat, azok felszeletelve is jók a szendvicsbe. A szejtán és a tofu is finom. Vagy a zabgolyócskák, ezek is sósak, találsz hozzá jó recepteket a neten. Lehet változatosan táplálkozni, csak kreatívkodni kell egy kicsit. :)
2013. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
csinálsz szendvicset.raksz bele tükörtojást,zöldségeket.v csinálj egy friss kevert salit öntettel sajttal:))
2013. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
tojásos szenya, zöldség, sajt, valami szendvics krém, joghurtok, pudingok, krémtúrók, kőrözöttes kenyér
2013. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi:) mindenkinek ment a zöld pacsi !
2013. okt. 2. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!