Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Válogatós, de főleg húst evő...

Válogatós, de főleg húst evő gyerekeknek ötlet kerti partira hús nélkül? Nem grillezve. Csak kinti kajálás lesz.

Figyelt kérdés
nem akarom őket meggyőzni hogy soha ne egyenek húst, csak annyi hogy én nem főzök senki kedvéért. az én gyerekem nem válogatós a brokkolit párolva tömi két pofára, szóval ő nem mérvadó. ötlet kéne aki már csinált ilyet. palacsinta és kakaós/fahéjas csiga lesz uzsira, de ebédre kéne valami komolyabb. Gondoltam bolognai-ra szejtánból mert azt minden gyerek szereti. szerintetek?
2015. júl. 8. 15:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

" Én ha vegetáriánusokat hívok vendégségbe, akkor vegetáriánus kaját készítek. Ha húsevőket, akkor húsost. "


Nagy igazság!

2015. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket. lehet önző vagyok, de az elveimet senki kedvéért nem adom fel.
2015. júl. 9. 22:32
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mikorra kellett volna, de az én barátaim nagy husevok, én kerti partikra sokszor viszek magamnak fasirtot. Bioboltokban lehet kapni fasirtport, tok olcsó, bekeverni vízzel, kézzel formázni és kisutni. Nekem a babfasirt meg a zab a kedvencem de nagyon sokféle van. Ehhez veszek zsemlét, és múltkor is kilopkodtak tőlem a babfasirtot mikor nekik még ott volt a halom virsli:D
2015. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy amit az elottem író idézett hülyeség. A "husevok" (?) gondolom esznek zöldséget is, tehát nem halnak bele ha egy vacsorára nem kapnak húst...
2015. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
erre a hétre kell:) a "hot dog"-ra szavaztak a húsevők:))
2015. júl. 12. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!