Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok! Ha elmentek bevásárol...

Vegánok! Ha elmentek bevásárolni, mit vesztek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 03:04
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Vegán termékeket.
2015. aug. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

boltban, piacon zöldséget, gyümölcsöt. mi kenyerete sem eszünk, így az kimarad. rizs, kukoricaliszt, olajbogyó, babfélék, stb. netes bioboltból szoktam rendelni: magliszteket, egyéb gabonákat, hajdinát, quinoát, amarántpelyhet, tápiókakeményítőt, utifűmaghéjat, kókuszolajat, ilyesmit.

lehet sok egyéb (nekem műnek számító) ételt: müzliszelet, kekszek, növényi tejpor, növényitej, pástétom, virsli, szójakocka, stb.

2015. aug. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Miért nem a Földieknek teszed fel a kérdést? Szerinted a Veganok azzal foglalkoznak, hogy a Földön valaki az ő táplálkozási szokásuk felől érdeklődik? Másrészt, lehet, hogy nem jut el hozzájuk a kérdés! :D
2015. aug. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
általában hüvelyeseket (lencse, sárgaborsó, bab, borsó, stb), növényi tejet, mirelit falafelt (hetente egyszer ennem kell:D), fasírt mixeket bioboltokból (kb ingyen vannak), sok tésztát eszem (durum), néha tk kenyeret..
2015. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a kókuszolajra én nem lennék olyan büszke ,amkiet hallottam róla hogy mekkora szenny ami idekerül. Azon az áron nem is lehetne beszerezni de a sok "bio hülyeségtől is vgyiázni kell nagy részük csak a gazdag majmok kizsebelésére jött létre és szükségtelen ilyenekért pénzt adni itt.
2015. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez meg milyen kerdes? Termeszetesen minden olyan elelmiszert, amit a veganok megehetnek (pont)
2015. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a "szenny" kategóriába tartozom...

Kvázi ha valami növényalapú, én megeszem, mindegy, hogy 100 vagy 500 kcal. :D

Alap lista amit párom is élvezettel eszik/iszik:

Tesco rozsos stangli

puffasztott rizs

köles golyó (sokszor hagymás vagy fűszeres nyammmmm)

tortilla pita amit szeretünk konzervekkel megtölteni (bab, borsó, kukorica, bébirépa)

munkába nassnak szezámmag szeletet viszünk (méz nélküli is van már :) )

illetve mióta betojt a juicerünk, elég sok Happy Day 100%-os gyümilevet veszünk, ha nincs időm enni hasznos


A többi olyan, amit szerintem mindenki más is vesz, fagyasztott zöldségek, gyümölcsök, rizs, köles, /durum/ tészta ééés rizstej, mert a krumplipüréről nem mondunk le :P :)

2015. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!